APK-gebreken & betrouwbaarheid
BYD Dolphin Surf
APK betrouwbaarheid
De BYD Dolphin Surf is nog te nieuw voor de APK. We volgen 872 geregistreerde voertuigen; de eerste keuringen worden rond 2029 verwacht.
Betrouwbaarheid
Hoe betrouwbaar is de BYD Dolphin Surf?
De eerste keuringen laten nog op zich wachten
De BYD Dolphin Surf is zo nieuw dat nog geen enkel exemplaar een APK-keuring heeft gehad: nieuwe personenauto's gaan pas na vier jaar voor het eerst naar de keuring. We volgen 872 geregistreerde voertuigen vanaf bouwjaar 2025.
De eerste keuringsresultaten verwachten we rond 2029. Zodra die binnen zijn, zie je hier het afkeurbeeld per generatie, opvallende gebreken en hoe de BYD Dolphin Surf zich verhoudt tot vergelijkbare modellen.
Populariteit in Nederland
Instroom van de BYD Dolphin Surf per jaar
Aantal voertuigen dat per jaar op NL-kenteken kwam, gesplitst in NL-nieuw en import. De lijn toont het importpercentage per jaar.
Nu op kenteken
550
2025, 2026
Import
0,0%
0 geïmporteerd
Piekjaar
2025
366 nieuw
Kenteken-check
Check een specifieke Dolphin Surf
Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de BYD Dolphin Surf
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de BYD Dolphin Surf?
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de BYD Dolphin Surf, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over BYD Dolphin Surf
Waarom zijn er nog geen betrouwbaarheidscijfers voor de BYD Dolphin Surf?
Hoe kan ik een specifieke BYD Dolphin Surf controleren?
Check een specifieke BYD Dolphin Surf
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele BYD Dolphin Surf.