APK-gebreken & betrouwbaarheid
Nissan 370Z
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 251 Nissan 370Z voertuigen, uitgesplitst naar 1 generatie en bouwjaren van 2009 tot 2020.
Betrouwbaarheid
Hoe betrouwbaar is de Nissan 370Z?
Gebaseerd op echte APK-keuringen van de RDW
De Nissan 370Z is een tweedeurs sportwagen die vanaf 2009 leverbaar is, als coupe en als cabriolet. De 370Z bouwt voort op de 350Z en is aangedreven door een V6-motor van 3,7 liter, vergelijkbaar in segment met de Mercedes-Benz SLK en BMW Z4.
Bij de APK scoort de 370Z iets gunstiger dan vergelijkbare sportwagens. De meest voorkomende keuringspunten betreffen bandenspanning en verlichtingsafstelling, gewone onderhoudszaken. Er is geen uitgesproken modeltypisch gebrek vastgesteld.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Nissan 370Z
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie hoe vaak hij wordt afgekeurd vergeleken met leeftijdsgenoten, plus de zwakke plekken uit echte APK-keuringen.
Generatie 2009–2023
Z34
241 voertuigen · 12 bouwjaren
Populariteit in Nederland
Instroom van de Nissan 370Z per jaar
Aantal voertuigen dat per jaar op NL-kenteken kwam, gesplitst in NL-nieuw en import. De lijn toont het importpercentage per jaar.
Nu op kenteken
251
2009, 2026
Import
71,7%
180 geïmporteerd
Piekjaar
2010
27 nieuw
Milieu & verbruik
Verbruik en milieuzones van de Nissan 370Z per bouwjaar
Fabrieksopgaven per bouwjaar en wat de emissieklasse betekent voor milieuzone-toegang.
Zuinigste en dorstigste motor
Zuinigste
3.7 6-cilinder 243kW
10,4 l/100km · 1 op 9,6
bouwjaren 2009–2009
Dorstigste
3.7 6-cilinder 241kW
10,7 l/100km · 1 op 9,3
bouwjaren 2010–2011
Fabrieksopgaven (NEDC), gewogen over de geregistreerde bouwjaren van elke motor.
Kenteken-check
Check een specifieke 370Z
Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Nissan 370Z
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Nissan 370Z?
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Nissan 370Z, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Nissan 370Z
Hoeveel APK-gebreken heeft een Nissan 370Z gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Nissan 370Z controleren?
Check een specifieke Nissan 370Z
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Nissan 370Z.