APK-gebreken & betrouwbaarheid
Volkswagen ID.7
APK betrouwbaarheid
De Volkswagen ID.7 is nog te nieuw voor de APK. We volgen 6.5K geregistreerde voertuigen; de eerste keuringen worden rond 2027 verwacht.
Betrouwbaarheid
Hoe betrouwbaar is de Volkswagen ID.7?
De eerste keuringen laten nog op zich wachten
De Volkswagen ID.7 is zo nieuw dat nog geen enkel exemplaar een APK-keuring heeft gehad: nieuwe personenauto's gaan pas na vier jaar voor het eerst naar de keuring. We volgen 6.456 geregistreerde voertuigen vanaf bouwjaar 2023.
De eerste keuringsresultaten verwachten we rond 2027. Zodra die binnen zijn, zie je hier het afkeurbeeld per generatie, opvallende gebreken en hoe de Volkswagen ID.7 zich verhoudt tot vergelijkbare modellen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Volkswagen ID.7
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie hoe vaak hij wordt afgekeurd vergeleken met leeftijdsgenoten, plus de zwakke plekken uit echte APK-keuringen.
Generatie 2023 – heden
VAG MEB
6.369 voertuigen · 4 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Bouwjaren
Populariteit in Nederland
Instroom van de Volkswagen ID.7 per jaar
Aantal voertuigen dat per jaar op NL-kenteken kwam, gesplitst in NL-nieuw en import. De lijn toont het importpercentage per jaar.
Nu op kenteken
5.618
2023, 2026
Import
1,8%
101 geïmporteerd
Piekjaar
2025
3.618 nieuw
Export en sloop
Uitstroom van de Volkswagen ID.7 per jaar
Aandeel dat per leeftijdsgroep van de Nederlandse weg verdwijnt door export of sloop, vergeleken met alle voertuigen van dezelfde leeftijd. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.
Rijdt een jaar later nog
99,0%
van 5.616 gevolgde exemplaren; van het vertrek was minstens 96% export
Leeftijdsgenoten
99,5%
zelfde leeftijdsopbouw
Oordeel
Verdwijnt sneller
Vertrek van de Nederlandse weg is export of uitschrijving (sloop, demontage of een administratieve reden). Export tellen we alleen bij een expliciete RDW-exportmelding en is daarmee een ondergrens; de rest verschijnt simpelweg niet meer in de RDW-data. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.
Kenteken-check
Check een specifieke ID.7
Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Volkswagen ID.7
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Volkswagen ID.7?
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Volkswagen ID.7, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Volkswagen ID.7
Waarom zijn er nog geen betrouwbaarheidscijfers voor de Volkswagen ID.7?
Hoe kan ik een specifieke Volkswagen ID.7 controleren?
Check een specifieke Volkswagen ID.7
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Volkswagen ID.7.