Direct naar inhoud

APK-gebreken & betrouwbaarheid

Alpina B10 3,3
APK betrouwbaarheid

De Alpina B10 3,3 is nog te nieuw voor de APK. We volgen 29 geregistreerde voertuigen; de eerste keuringen worden rond 1989 verwacht.

Alpina B10 3,3 · APK-betrouwbaarheid per generatie en bouwjaar

Betrouwbaarheid

Hoe betrouwbaar is de Alpina B10 3,3?

De eerste keuringen laten nog op zich wachten

De Alpina B10 3,3 is zo nieuw dat nog geen enkel exemplaar een APK-keuring heeft gehad: nieuwe personenauto's gaan pas na vier jaar voor het eerst naar de keuring. We volgen 29 geregistreerde voertuigen vanaf bouwjaar 1985.

De eerste keuringsresultaten verwachten we rond 1989. Zodra die binnen zijn, zie je hier het afkeurbeeld per generatie, opvallende gebreken en hoe de Alpina B10 3,3 zich verhoudt tot vergelijkbare modellen.

Generaties

APK Betrouwbaarheid per generatie Alpina B10 3,3

Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie hoe vaak hij wordt afgekeurd vergeleken met leeftijdsgenoten, plus de zwakke plekken uit echte APK-keuringen.

Generatie 1996–2001

E38

22 voertuigen · 7 bouwjaren

Brandstof Benzine 96% Bi-fuel LPG 5%
Gewicht Middenklasse 77% Zwaar 23%
Saloon E38 Coupe E38

Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.

Bouwjaren

2002 1 2001 4 2000 2 1999 1 1998 7 1997 6 1996 1

Generatie 1992–1995

E31

1 voertuigen · 1 bouwjaren

Brandstof Benzine 100%
Gewicht Middenklasse 100%
Coupe E31 Saloon E31 Saloon E31

Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.

Bouwjaren

1992 1

Generatie 1988–1991

E32

3 voertuigen · 3 bouwjaren

Brandstof Benzine 100%
Gewicht Zwaar 50% Middenklasse 50%
Saloon E32 Coupe E32

Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.

Bouwjaren

1988 1 1987 1 1985 1

Overige bouwjaren

1 voertuigen · 1 bouwjaren buiten de gedefinieerde generaties; daarom tellen de generatiekaarten hierboven niet exact op tot het modeltotaal

1990 1

Terugroepacties

Terugroepacties voor de Alpina B10 3,3

RDW-terugroepacties waarin de B10 3,3 voorkomt, nieuwste eerst. Per actie zie je het risico en hoeveel voertuigen al hersteld zijn.

Kenteken-check

Check een specifieke B10 3,3

Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.

Alternatieven

Vergelijkbare auto's als de Alpina B10 3,3

Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Alpina B10 3,3?

Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Alpina B10 3,3, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Alpina B10 3,3

Waarom zijn er nog geen betrouwbaarheidscijfers voor de Alpina B10 3,3?
De Alpina B10 3,3 is zo nieuw dat nog geen enkel exemplaar een APK-keuring heeft gehad: nieuwe personenauto's gaan pas na vier jaar voor het eerst naar de keuring. We volgen 29 geregistreerde voertuigen en verwachten de eerste keuringsdata rond 1989.
Hoe kan ik een specifieke Alpina B10 3,3 controleren?
Voer het kenteken in op onze kenteken-checkpagina. We tonen dan de complete APK-historie van het voertuig, eventuele afkeuringen en hoe de auto presteert ten opzichte van soortgelijke Alpina B10 3,3 voertuigen.

Check een specifieke Alpina B10 3,3

Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Alpina B10 3,3.