Direct naar inhoud

APK-gebreken & betrouwbaarheid

Chrysler PT Cruiser
APK betrouwbaarheid

APK-gebreken analyse van 1.6K Chrysler PT Cruiser voertuigen, uitgesplitst naar 1 generatie en bouwjaren van 2000 tot 2010.

Chrysler PT Cruiser · APK-betrouwbaarheid per generatie en bouwjaar

Betrouwbaarheid

Hoe betrouwbaar is de Chrysler PT Cruiser?

Gebaseerd op echte APK-keuringen van de RDW

De Chrysler PT Cruiser is een retrostijl stationwagen en cabriolet die van 2000 tot 2010 in één generatie werd geproduceerd. In Nederland rijdt hij vrijwel uitsluitend op benzine, als een herkenbare verschijning die qua segment vergelijkbaar is met de Ford Focus en de Opel Astra.

Bij de APK vallen twee onderdelen vaker op dan bij vergelijkbare auto's: de stabilisatorbalk, die bij deze auto relatief vaak losraakt of breekt, en stuurkogels die vaker speling vertonen. Daarnaast is de afsnijlijn van het dimlicht een veelvoorkomend aandachtspunt door verouderde koplamplenzen. De algehele APK-score ligt dicht bij het gemiddelde van soortgenoten.

Per onderdeel

Onderdelen om op te letten

Per onderdeel vergelijken we alle bijbehorende afkeurpunten van de Chrysler PT Cruiser met vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse.

Afstelling koplampen

Speelt vooral bij exemplaren van 16 tot en met 20 jaar

1,5× vaker

Dit onderdeel wordt vaker afgekeurd dan bij leeftijdsgenoten, vooral: de licht-/donkerscheidingslijn van het dimlicht is onduidelijk.

Dit model 13,6% per jaar · leeftijdsgenoten 8,8% · circa 1.000 waarnemingen.

Vloeistoflekkage

Speelt vooral bij exemplaren van 16 tot en met 20 jaar

1,6× vaker

Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: er is sprake van overmatige lekkage van overige vloeistoffen (niet motorolie).

Dit model 12,2% per jaar · leeftijdsgenoten 7,7% · circa 900 waarnemingen.

Richtingaanwijzer

Speelt vooral bij exemplaren van 16 tot en met 20 jaar

1,8× vaker

Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: de richtingaanwijzers stralen niet de voorgeschreven kleur uit, meestal door een witte LED in plaats van het verplichte oranje of door verkleurde lenzen.

Dit model 4,1% per jaar · leeftijdsgenoten 2,3% · circa 300 waarnemingen.

Uitlaat

2,8× vaker · één punt

Eén punt springt eruit: het uitlaatsysteem zit niet stevig vast. De overige punten aan dit onderdeel wijken niet af.

Alle punten aan dit onderdeel samen: 4,4% per jaar · leeftijdsgenoten 3,8% · circa 300 waarnemingen.

Stuurkogel

Speelt vooral bij exemplaren van 16 tot en met 20 jaar

Opvallend gebrek

Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: een stuurkogel vertoont te veel speling.

Dit model 3,1% per jaar · leeftijdsgenoten 1,1% · circa 200 waarnemingen.

Generaties

APK Betrouwbaarheid per generatie Chrysler PT Cruiser

Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie hoe vaak hij wordt afgekeurd vergeleken met leeftijdsgenoten, plus de zwakke plekken uit echte APK-keuringen.

Generatie 2000 – mei 2010

PT

1.399 voertuigen · 11 bouwjaren

Brandstof Benzine 96% Bi-fuel LPG 2% Diesel 2%
Gewicht Middenklasse 57% Compact 43%
Convertible PT Estate PT Convertible PT
gemiddeld
keurt gemiddeld af voor de leeftijd vergeleken met auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse, landelijk

Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.

Populariteit in Nederland

Instroom van de Chrysler PT Cruiser per jaar

Aantal voertuigen dat per jaar op NL-kenteken kwam, gesplitst in NL-nieuw en import. De lijn toont het importpercentage per jaar.

Nu op kenteken

1.564

2000, 2026

Import

12,9%

202 geïmporteerd

Piekjaar

2005

270 nieuw

NL-nieuw Import Import %
2000, 2026
0 68 135 203 270 2000 2005 2010 2015 2020 2026 0% 25% 50% 75% 100% jaar van eerste tenaamstelling
Instroom = datum eerste tenaamstelling in Nederland. Import = voertuig dat meer dan 90 dagen na de eerste toelating elders pas in Nederland op kenteken kwam (nieuwwagens hebben die datums vrijwel samenvallend). Gesloopte en geëxporteerde voertuigen staan niet meer in de RDW-data en tellen hier dus niet mee.

Gemiddeld verloop

De Chrysler PT Cruiser wisselt 5% minder vaak van eigenaar dan de gemiddelde auto. 8% rijdt nog bij de eerste eigenaar (gemiddeld: 19%). Gemeten over tenaamstellingswissels bij 1.418 voertuigen, bouwjaren ouder dan vier jaar.

Export en sloop

Uitstroom van de Chrysler PT Cruiser per jaar

Aandeel dat per leeftijdsgroep van de Nederlandse weg verdwijnt door export of sloop, vergeleken met alle voertuigen van dezelfde leeftijd. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.

Rijdt een jaar later nog

89,9%

van 1.557 gevolgde exemplaren; van het vertrek was minstens 39% export

Leeftijdsgenoten

89,2%

zelfde leeftijdsopbouw

Oordeel

In lijn met leeftijdsgenoten

← blijft langer leeftijdsgenoten verdwijnt sneller →
16+ jaar
+17%

Vertrek van de Nederlandse weg is export of uitschrijving (sloop, demontage of een administratieve reden). Export tellen we alleen bij een expliciete RDW-exportmelding en is daarmee een ondergrens; de rest verschijnt simpelweg niet meer in de RDW-data. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.

Milieu & verbruik

Verbruik en milieuzones van de Chrysler PT Cruiser per bouwjaar

Fabrieksopgaven per bouwjaar en wat de emissieklasse betekent voor milieuzone-toegang.

Fabrieksverbruik per bouwjaar

Chrysler PT Cruiser (benzine) gemiddelde benzine-auto
5 l 6 l 7 l 8 l 9 l 10 l 11 l 2000 2002 2004 2006 2008

Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar.

Zuinigste en dorstigste motor

Zuinigste

1.6 4-cilinder 85kW

7,7 l/100km · 1 op 13

bouwjaren 2003–2005

Dorstigste

2.4 4-cilinder 164kW

9,9 l/100km · 1 op 10,1

bouwjaren 2004–2004

Fabrieksopgaven (NEDC), gewogen over de geregistreerde bouwjaren van elke motor.

Kenteken-check

Check een specifieke PT Cruiser

Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.

Alternatieven

Vergelijkbare auto's als de Chrysler PT Cruiser

Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Chrysler PT Cruiser?

Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Chrysler PT Cruiser, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Chrysler PT Cruiser

Hoeveel APK-gebreken heeft een Chrysler PT Cruiser gemiddeld?
Per APK-keuring wordt gemiddeld 41,4% van de 1.567 geanalyseerde Chrysler PT Cruiser afgekeurd, ruwweg 1 op de 2 keuringen. Dat percentage hangt vooral van de leeftijd af: oudere generaties rijden al langer rond en keuren daardoor vaker af, niet per se omdat ze slechter zijn. De generatiekaarten hierboven tonen het leeftijd-gecorrigeerde beeld.
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Alle cijfers komen direct uit de officiële APK-keuringsdata van de RDW. We analyseren 1.567 Chrysler PT Cruiser voertuigen en de gebreken die tijdens hun keuringen zijn vastgesteld. Geen schattingen, geen reviews, alleen de uitkomsten van onafhankelijke keurmeesters.
Hoe kan ik een specifieke Chrysler PT Cruiser controleren?
Voer het kenteken in op onze kenteken-checkpagina. We tonen dan de complete APK-historie van het voertuig, eventuele afkeuringen en hoe de auto presteert ten opzichte van soortgelijke Chrysler PT Cruiser voertuigen.

Check een specifieke Chrysler PT Cruiser

Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Chrysler PT Cruiser.