APK-gebreken & betrouwbaarheid
Mercedes-Benz S
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 7.3K Mercedes-Benz S voertuigen, uitgesplitst naar 8 generaties en bouwjaren van 1976 tot 2026.
Betrouwbaarheid
Hoe betrouwbaar is de Mercedes-Benz S?
Gebaseerd op echte APK-keuringen van de RDW
De Mercedes-Benz S-Klasse is Mercedes' vlaggenschip in de luxe sedan-klasse, met een Nederlandse vloot van circa 6.700 exemplaren verdeeld over acht generaties vanaf 1972. Het aanbod loopt van benzine en diesel tot plug-in hybride. Vergelijkbare keuzes zijn de BMW 7 Serie.
Bij de APK valt op dat de fuseekogels bij de S-Klasse vaker dan gemiddeld worden afgekeurd, een slijtagegebrek dat met name bij oudere generaties optreedt. Voor de rest scoort de S-Klasse bij de APK vergelijkbaar met soortgenoten in de luxe klasse.
Per onderdeel
Onderdelen om op te letten
Per onderdeel vergelijken we alle bijbehorende afkeurpunten van de Mercedes-Benz S met vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse.
Fuseekogel
Speelt vooral bij exemplaren van 16 tot en met 20 jaar
waarnemingen:500
Benzine
2,3× vaker
Fuseekogel
Speelt vooral bij exemplaren van 16 tot en met 20 jaar
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: een fuseekogel vertoont te veel speling.
Dit model 3,0% per jaar · leeftijdsgenoten 1,3% · circa 500 waarnemingen. Bij diesel zelfs 2,8× vaker.
Stofhoes fuseekogel
Speelt vooral bij exemplaren van 16 tot en met 20 jaar
waarnemingen:300
Benzine
2,2× vaker
Stofhoes fuseekogel
Speelt vooral bij exemplaren van 16 tot en met 20 jaar
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: de stofhoes van een fuseekogel is beschadigd en dicht niet meer af.
Dit model 2,2% per jaar · leeftijdsgenoten 1,0% · circa 300 waarnemingen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Mercedes-Benz S
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie hoe vaak hij wordt afgekeurd vergeleken met leeftijdsgenoten, plus de zwakke plekken uit echte APK-keuringen.
Generatie dec 2020 – heden
W223 (MRA2)
1.121 voertuigen · 7 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Generatie 2018 – nov 2020
C217
535 voertuigen · 3 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Generatie 2013–2017
W222
1.568 voertuigen · 5 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Generatie 2006–2012
W221
1.781 voertuigen · 7 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Generatie nov 1998 – jul 2005
W220/V220
1.197 voertuigen · 8 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Generatie 1991 – okt 1998
W140
189 voertuigen · 7 bouwjaren
Generatie 1980–1990
W126
65 voertuigen · 10 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Bouwjaren
Generatie 1972–1979
W116
18 voertuigen · 7 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Bouwjaren
Populariteit in Nederland
Instroom van de Mercedes-Benz S per jaar
Aantal voertuigen dat per jaar op NL-kenteken kwam, gesplitst in NL-nieuw en import. De lijn toont het importpercentage per jaar.
Nu op kenteken
7.181
1980, 2026
Import
56,1%
4.028 geïmporteerd
Piekjaar
2021
521 nieuw
Gemiddeld verloop
De Mercedes-Benz S wisselt 13% vaker van eigenaar dan de gemiddelde auto. 19% rijdt nog bij de eerste eigenaar (gemiddeld: 19%). Gemeten over tenaamstellingswissels bij 5.870 voertuigen, bouwjaren ouder dan vier jaar.
Export en sloop
Uitstroom van de Mercedes-Benz S per jaar
Aandeel dat per leeftijdsgroep van de Nederlandse weg verdwijnt door export of sloop, vergeleken met alle voertuigen van dezelfde leeftijd. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.
Rijdt een jaar later nog
92,7%
van 7.155 gevolgde exemplaren; van het vertrek was minstens 90% export
Leeftijdsgenoten
93,3%
zelfde leeftijdsopbouw
Oordeel
In lijn met leeftijdsgenoten
Vertrek van de Nederlandse weg is export of uitschrijving (sloop, demontage of een administratieve reden). Export tellen we alleen bij een expliciete RDW-exportmelding en is daarmee een ondergrens; de rest verschijnt simpelweg niet meer in de RDW-data. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.
Marktprijzen
Vraagprijsverloop van de Mercedes-Benz S per bouwjaar
Gemiddelde vraagprijs van het actuele aanbod per bouwjaar.
Bouwjaar 2007 (Benzine)
€ 20.053
15 waarnemingen
Bouwjaar 2005 (Benzine)
€ 12.989
24 waarnemingen
Totaal waarnemingen
334
peiljaar 2026
Milieu & verbruik
Verbruik en milieuzones van de Mercedes-Benz S per bouwjaar
Fabrieksopgaven per bouwjaar en wat de emissieklasse betekent voor milieuzone-toegang.
Fabrieksverbruik per bouwjaar
Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar. De sprong bij de stippellijn komt door de overstap naar de realistischere WLTP-meting, niet doordat auto's onzuiniger werden.
Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar. De sprong bij de stippellijn komt door de overstap naar de realistischere WLTP-meting, niet doordat auto's onzuiniger werden.
Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar. Let op: voor plug-in hybrides is dit de gewogen opgave (benzine plus stroom volgens de officiële formule), niet 1-op-1 te vergelijken met gewone benzineliters. De sprong bij de stippellijn komt door de overstap naar de realistischere WLTP-meting, niet doordat auto's onzuiniger werden.
Milieuzone-koopwijzer (diesel)
Een diesel kopen? Vanaf bouwjaar 2011 zit je met deze Mercedes-Benz S vrijwel altijd goed voor de Nederlandse milieuzones.
- 2004 geweerd uit alle Nederlandse milieuzones
- 2006–2010 alleen welkom in Den Haag (groene zone), niet in de blauwe zones
- 2011–2023 welkom in alle Nederlandse milieuzones
Op basis van de meest voorkomende emissieklasse per bouwjaar; individuele registraties kunnen afwijken. Regels per augustus 2026 (Den Haag groen: Euro 4+, Amsterdam/Arnhem/Utrecht blauw: Euro 5+).
Zuinigste en dorstigste motor
Zuinigste
3.0 6-cilinder 245kW
2,8 l/100km · 1 op 35,7
bouwjaren 2015–2015
Dorstigste
6.2 8-cilinder 386kW
14,9 l/100km · 1 op 6,7
bouwjaren 2007–2007
Fabrieksopgaven (NEDC), gewogen over de geregistreerde bouwjaren van elke motor.
Terugroepacties
Terugroepacties voor de Mercedes-Benz S
RDW-terugroepacties waarin de S voorkomt, nieuwste eerst. Per actie zie je het risico en hoeveel voertuigen al hersteld zijn.
- C-Klasse, E-Klasse, GL +6 De drie aluminium schroeven waarmee de power-pack aan de stuurinrichting is bevestigd, kunnen door blootstelling aan water en strooizout roesten. Ernstig risico 1.2K auto's aug. 2026 0% hersteld MGP230033
- C-Klasse, CLS, E-Klasse +4 Door een lekkage tussen de koelvloeistofpomp en het vacuümsysteem kan koelvloeistof in het vacuümsysteem terechtkomen en onderdelen beschadigen. Ernstig risico 1 auto's jun. 2026 0% hersteld MGP260241
- C-Klasse, CLE, E-Klasse +6 De zekeringkast is mogelijk niet goed aangepast. Mogelijk zijn verkeerde zekeringen gebruikt en kunnen de contacten niet goed zijn. Ernstig risico 141 auto's jun. 2025 75% hersteld MGP250228
- AMG GT, GLC, S-Klasse +1 De besturing van de hoogspanningsstartgenerator kan mogelijk overbelast raken. Ernstig risico 351 auto's feb. 2025 81% hersteld MGP250077
- C-Klasse, CLS, E-Klasse +6 De drie aluminium schroeven waarmee de power-pack aan de stuurinrichting is bevestigd, kunnen door blootstelling aan water en strooizout roesten. Ernstig risico 6 auto's dec. 2024 0% hersteld MGP240438
Kenteken-check
Check een specifieke S
Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Mercedes-Benz S
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Mercedes-Benz S?
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Mercedes-Benz S, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Mercedes-Benz S
Welke generatie van de Mercedes-Benz S is het meest betrouwbaar?
Welke Mercedes-Benz S generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een Mercedes-Benz S gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Mercedes-Benz S controleren?
Check een specifieke Mercedes-Benz S
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Mercedes-Benz S.