Direct naar inhoud

APK-gebreken & betrouwbaarheid

Nissan Atleon
APK betrouwbaarheid

APK-gebreken analyse van 83 Nissan Atleon voertuigen, uitgesplitst naar bouwjaren van 2002 tot 2014.

Betrouwbaarheid

Hoe betrouwbaar is de Nissan Atleon?

Gebaseerd op echte APK-keuringen van de RDW

De Nissan Atleon is een lichte bedrijfsvrachtwagen op diesel, verkrijgbaar als bestelwagen, bakwagen of chassis-cabine. In Nederland zijn circa 71 exemplaren geregistreerd. Het model is bedoeld voor distributie en bedrijfsmatig transport en werd over meerdere decennia gebouwd.

Bij de APK scoort de Atleon iets gunstiger dan vergelijkbare bedrijfsvoertuigen. Verlichting is het meest voorkomende aandachtspunt bij de keuring, met name een onjuist afgesteld dimlicht of uitgevallen stadslicht. Geen uitgesproken modeltypisch mechanisch gebrek valt op uit de beschikbare data.

Bouwjaren

Betrouwbaarheid Nissan Atleon per bouwjaar

Bekijk hieronder alle beschikbare bouwjaren van de Nissan Atleon met de bijbehorende leeftijd-curve op basis van alle voertuigen samen.

554 observaties · 193 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

34,8%

per voertuig-jaar

74% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
-15% afkeur +52% advies leeftijd 8, 24 jaar
0% 10% 20% 30% 40% 50% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Leeftijd 8 · gemiddelde 8,8% advies (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 10,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 11,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 12,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 12,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 14,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 15,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 16,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 18,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 20,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 21,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 23,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 20 · gemiddelde 24,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 21 · gemiddelde 25,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 22 · gemiddelde 26,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 23 · gemiddelde 26,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 24 · gemiddelde 26,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 8 · gemiddelde 27,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 29,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 32,1% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 34,7% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 36,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 39,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 40,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 42,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 43,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 44,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 44,4% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 44,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 20 · gemiddelde 43,7% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 21 · gemiddelde 43,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 22 · gemiddelde 42,4% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 23 · gemiddelde 41,5% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 24 · gemiddelde 40,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 8 · 25,0% advies · cohort 8 Leeftijd 9 · 35,3% advies · cohort 17 Leeftijd 10 · 22,7% advies · cohort 22 Leeftijd 11 · 26,5% advies · cohort 34 Leeftijd 12 · 21,3% advies · cohort 47 Leeftijd 13 · 28,0% advies · cohort 50 Leeftijd 14 · 29,4% advies · cohort 51 Leeftijd 15 · 20,0% advies · cohort 55 Leeftijd 16 · 27,8% advies · cohort 54 Leeftijd 17 · 39,2% advies · cohort 51 Leeftijd 18 · 32,6% advies · cohort 46 Leeftijd 19 · 27,3% advies · cohort 33 Leeftijd 20 · 27,6% advies · cohort 29 Leeftijd 21 · 25,0% advies · cohort 24 Leeftijd 22 · 29,4% advies · cohort 17 Leeftijd 23 · 33,3% advies · cohort 9 Leeftijd 24 · 28,6% advies · cohort 7 Leeftijd 8 · 12,5% afkeur · cohort 8 Leeftijd 9 · 35,3% afkeur · cohort 17 Leeftijd 10 · 27,3% afkeur · cohort 22 Leeftijd 11 · 35,3% afkeur · cohort 34 Leeftijd 12 · 40,4% afkeur · cohort 47 Leeftijd 13 · 36,0% afkeur · cohort 50 Leeftijd 14 · 37,3% afkeur · cohort 51 Leeftijd 15 · 29,1% afkeur · cohort 55 Leeftijd 16 · 35,2% afkeur · cohort 54 Leeftijd 17 · 33,3% afkeur · cohort 51 Leeftijd 18 · 37,0% afkeur · cohort 46 Leeftijd 19 · 45,5% afkeur · cohort 33 Leeftijd 20 · 34,5% afkeur · cohort 29 Leeftijd 21 · 29,2% afkeur · cohort 24 Leeftijd 22 · 29,4% afkeur · cohort 17 Leeftijd 23 · 44,4% afkeur · cohort 9 Leeftijd 24 · 28,6% afkeur · cohort 7 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = landelijk gemiddelde
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Bouwjaren

2014 1 2013 4 2012 3 2011 9 2010 5 2009 13 2008 14 2007 5 2006 5 2005 7 2004 8 2003 2 2002 7

Populariteit in Nederland

Instroom van de Nissan Atleon per jaar

Aantal voertuigen dat per jaar op NL-kenteken kwam, gesplitst in NL-nieuw en import. De lijn toont het importpercentage per jaar.

Nu op kenteken

83

2002, 2026

Import

26,5%

22 geïmporteerd

Piekjaar

2008

12 nieuw

NL-nieuw Import Import %
2002, 2026
0 5 10 15 20 2002 2004 2006 2008 2010 2012 2014 2016 2018 2020 2022 2024 2026 0% 25% 50% 75% 100% jaar van eerste tenaamstelling
Instroom = datum eerste tenaamstelling in Nederland. Import = voertuig dat meer dan 90 dagen na de eerste toelating elders pas in Nederland op kenteken kwam (nieuwwagens hebben die datums vrijwel samenvallend). Gesloopte en geëxporteerde voertuigen staan niet meer in de RDW-data en tellen hier dus niet mee.

Milieu & verbruik

Verbruik en milieuzones van de Nissan Atleon per bouwjaar

Fabrieksopgaven per bouwjaar en wat de emissieklasse betekent voor milieuzone-toegang.

Zero-emissiezones (bestelauto's)

Steeds meer binnensteden weren bestelauto's op diesel of benzine. Koop je een Nissan Atleon met verbrandingsmotor, houd hier dan rekening mee:

  • 2025 18 binnensteden weren fossiele bestelauto's
  • 2026 22 binnensteden weren fossiele bestelauto's
  • 2027 25 binnensteden weren fossiele bestelauto's
  • 2028 29 binnensteden weren fossiele bestelauto's
  • 2030 31 binnensteden weren fossiele bestelauto's

Overgangsregeling voor bestaande bestelauto's: emissieklasse 5+ tot en met 31 december 2026, emissieklasse 6+ tot en met 31 december 2027. Daarna alleen uitstootvrij. Alle zones en regels.

Kenteken-check

Check een specifieke Atleon

Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.

Alternatieven

Vergelijkbare auto's als de Nissan Atleon

Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Nissan Atleon?

Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Nissan Atleon, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Nissan Atleon

Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Alle cijfers komen direct uit de officiële APK-keuringsdata van de RDW. We analyseren 83 Nissan Atleon voertuigen en de gebreken die tijdens hun keuringen zijn vastgesteld. Geen schattingen, geen reviews, alleen de uitkomsten van onafhankelijke keurmeesters.
Hoe kan ik een specifieke Nissan Atleon controleren?
Voer het kenteken in op onze kenteken-checkpagina. We tonen dan de complete APK-historie van het voertuig, eventuele afkeuringen en hoe de auto presteert ten opzichte van soortgelijke Nissan Atleon voertuigen.

Check een specifieke Nissan Atleon

Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Nissan Atleon.