APK-gebreken & betrouwbaarheid
Fiat Ducato
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 6.3K Fiat Ducato voertuigen — uitgesplitst naar 7 generaties en bouwjaren van 1976 tot 2026.
Hoe betrouwbaar is de Fiat Ducato?
Op basis van 6.341 APK-keuringen verspreid over bouwjaren 1976–2026 en 7 opeenvolgende generaties laten we zien hoe de Fiat Ducato veroudert. Per generatie zie je het afkeurpercentage per leeftijd in jaren — zo herken je in één oogopslag welke jaren binnen een generatie technisch sterk zijn en welke meer zorg vragen.
Onder iedere generatie vind je de beschikbare bouwjaren met het aantal voertuigen in onze dataset. Klik door naar een specifiek bouwjaar voor de volledige analyse: welke gebreken opvallen, welke brandstofvarianten verschillen en wat dat betekent voor onderhoud en aanschafbeslissingen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Fiat Ducato
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie de afkeur-kans per leeftijd, op basis van echte APK-keuringen.
Generatie 2023–2027
III (290) Facelift
99 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Diesel
92%
Elektriciteit
8%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2023–2027
III (290) Facelift
99 voertuigen · 4 bouwjaren
48 observaties · 7 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
14,6%
per voertuig-jaar in cohort
7% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Generatie 2015–2027
III (290) Facelift
1.609 voertuigen ·
12 bouwjaren
Brandstof
Diesel
97%
CNG
2%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2015–2027
III (290) Facelift
1.609 voertuigen · 12 bouwjaren
10.403 observaties · 1.663 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
16,0%
per voertuig-jaar in cohort
56% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 17,7% Vergeleken met 2.482.431 observaties op leeftijd 1–11 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. 0% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 5,7%
Gemiddelde: 5,7% Vergeleken met 2.482.431 observaties op leeftijd 1–11 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 1 — 11 jaar
Generatie 2006–2027
III (250)
3.778 voertuigen ·
21 bouwjaren
Brandstof
Diesel
97%
CNG
2%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2006–2027
III (250)
3.778 voertuigen · 21 bouwjaren
25.586 observaties · 6.656 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
26,0%
per voertuig-jaar in cohort
73% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 25,4% Vergeleken met 3.750.113 observaties op leeftijd 1–20 (20 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +6% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 10,5%
Gemiddelde: 10,0% Vergeleken met 3.750.113 observaties op leeftijd 1–20 (20 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 1 — 20 jaar
Generatie 2002–2012
II (244) Facelift
2.797 voertuigen ·
11 bouwjaren
Brandstof
Diesel
97%
CNG
2%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2002–2012
II (244) Facelift
2.797 voertuigen · 11 bouwjaren
19.579 observaties · 7.085 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
36,2%
per voertuig-jaar in cohort
89% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 33,5% Vergeleken met 5.593.378 observaties op leeftijd 8–24 (17 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -13% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 13,7%
Gemiddelde: 15,9% Vergeleken met 5.593.378 observaties op leeftijd 8–24 (17 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 8 — 24 jaar
Generatie 1994–2001
II (230)
970 voertuigen ·
8 bouwjaren
Brandstof
Diesel
77%
Benzine
23%
Gewicht
Zwaar
77%
Compact
20%
Generatie 1994–2001
II (230)
970 voertuigen · 8 bouwjaren
6.790 observaties · 2.528 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
37,2%
per voertuig-jaar in cohort
89% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 35,2% Vergeleken met 4.554.010 observaties op leeftijd 19–32 (14 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -26% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 16,6%
Gemiddelde: 22,6% Vergeleken met 4.554.010 observaties op leeftijd 19–32 (14 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 19 — 32 jaar
Generatie 1989–1994
I (290) Facelift
286 voertuigen ·
6 bouwjaren
Brandstof
Diesel
88%
Benzine
11%
Gewicht
Zwaar
97%
Generatie 1989–1994
I (290) Facelift
286 voertuigen · 6 bouwjaren
2.002 observaties · 533 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
26,6%
per voertuig-jaar in cohort
85% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 27,3% Vergeleken met 201.852 observaties op leeftijd 26–37 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -25% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 14,1%
Gemiddelde: 18,7% Vergeleken met 201.852 observaties op leeftijd 26–37 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 26 — 37 jaar
Generatie 1982–1990
I (280)
320 voertuigen ·
9 bouwjaren
Brandstof
Diesel
76%
Benzine
22%
Bi-fuel LPG
2%
Gewicht
Zwaar
93%
Middenklasse
7%
Generatie 1982–1990
I (280)
320 voertuigen · 9 bouwjaren
2.240 observaties · 510 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
22,8%
per voertuig-jaar in cohort
85% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 20,3% Vergeleken met 184.379 observaties op leeftijd 30–44 (15 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +20% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 17,2%
Gemiddelde: 14,3% Vergeleken met 184.379 observaties op leeftijd 30–44 (15 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 30 — 44 jaar
Overige bouwjaren
18 voertuigen · 6 bouwjaren buiten de gedefinieerde generaties
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Fiat Ducato
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Fiat Ducato?
VOLKSWAGEN Transporter
VOLKSWAGEN California
FORD Transit
RENAULT Master
FORD Transit Custom
MERCEDES-BENZ Sprinter
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Fiat Ducato — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Fiat Ducato
Welke generatie van de Fiat Ducato is het meest betrouwbaar?
Welke Fiat Ducato generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een Fiat Ducato gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Fiat Ducato controleren?
Check een specifieke Fiat Ducato
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Fiat Ducato.