APK-gebreken & betrouwbaarheid
Suzuki Wagon R
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 12.5K Suzuki Wagon R voertuigen — uitgesplitst naar 8 generaties en bouwjaren van 1997 tot 2009.
Hoe betrouwbaar is de Suzuki Wagon R?
Op basis van 12.543 APK-keuringen verspreid over bouwjaren 1997–2009 en 8 opeenvolgende generaties laten we zien hoe de Suzuki Wagon R veroudert. Per generatie zie je het afkeurpercentage per leeftijd in jaren — zo herken je in één oogopslag welke jaren binnen een generatie technisch sterk zijn en welke meer zorg vragen.
Onder iedere generatie vind je de beschikbare bouwjaren met het aantal voertuigen in onze dataset. Klik door naar een specifiek bouwjaar voor de volledige analyse: welke gebreken opvallen, welke brandstofvarianten verschillen en wat dat betekent voor onderhoud en aanschafbeslissingen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Suzuki Wagon R
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie de afkeur-kans per leeftijd, op basis van echte APK-keuringen.
Generatie 2008–2012
IV (MH23)
185 voertuigen ·
2 bouwjaren
Brandstof
Benzine
100%
Gewicht
Licht
100%
Generatie 2008–2012
IV (MH23)
185 voertuigen · 2 bouwjaren
1.290 observaties · 507 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
39,3%
per voertuig-jaar in cohort
90% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 40,6% Vergeleken met 6.919.165 observaties op leeftijd 12–18 (7 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -4% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 13,8%
Gemiddelde: 14,3% Vergeleken met 6.919.165 observaties op leeftijd 12–18 (7 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 12 — 18 jaar
Bouwjaren
Generatie 2007–2008
III (MH22)
1.007 voertuigen ·
2 bouwjaren
Brandstof
Benzine
100%
Gewicht
Licht
100%
Generatie 2007–2008
III (MH22)
1.007 voertuigen · 2 bouwjaren
7.049 observaties · 2.764 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
39,2%
per voertuig-jaar in cohort
92% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 40,9% Vergeleken met 7.428.542 observaties op leeftijd 12–19 (8 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -18% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 12,3%
Gemiddelde: 15,0% Vergeleken met 7.428.542 observaties op leeftijd 12–19 (8 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 12 — 19 jaar
Generatie 2003–2007
III (MH21)
7.278 voertuigen ·
5 bouwjaren
Brandstof
Benzine
100%
Gewicht
Licht
100%
Generatie 2003–2007
III (MH21)
7.278 voertuigen · 5 bouwjaren
50.946 observaties · 20.967 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
41,2%
per voertuig-jaar in cohort
93% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
16 jr
36,7% afkeur · n=5.159
Slechtste leeftijd
18 jr
48,3% afkeur · n=7.278
Gemiddelde: 41,4% Vergeleken met 7.448.622 observaties op leeftijd 13–23 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -31% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 12,5%
Gemiddelde: 18,2% Vergeleken met 7.448.622 observaties op leeftijd 13–23 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 13 — 23 jaar
Bouwjaren
Generatie 2000–2006
MM
11.249 voertuigen ·
7 bouwjaren
Brandstof
Benzine
100%
Gewicht
Licht
100%
Generatie 2000–2006
MM
11.249 voertuigen · 7 bouwjaren
78.743 observaties · 33.563 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
42,6%
per voertuig-jaar in cohort
93% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
17 jr
39,0% afkeur · n=6.451
Slechtste leeftijd
20 jr
46,4% afkeur · n=11.249
Gemiddelde: 40,5% Vergeleken met 6.540.349 observaties op leeftijd 14–26 (13 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -19% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 15,8%
Gemiddelde: 19,6% Vergeleken met 6.540.349 observaties op leeftijd 14–26 (13 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 14 — 26 jaar
Generatie 2000–2003
II (MC12/MC22)
6.917 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Benzine
100%
Gewicht
Licht
100%
Generatie 2000–2003
II (MC12/MC22)
6.917 voertuigen · 4 bouwjaren
48.419 observaties · 21.139 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
43,7%
per voertuig-jaar in cohort
94% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 40,4% Vergeleken met 3.427.605 observaties op leeftijd 17–26 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -13% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 18,4%
Gemiddelde: 21,2% Vergeleken met 3.427.605 observaties op leeftijd 17–26 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 17 — 26 jaar
Bouwjaren
Generatie 1998–2000
II (MC11/MC21)
1.156 voertuigen ·
3 bouwjaren
Brandstof
Benzine
100%
Gewicht
Licht
100%
Generatie 1998–2000
II (MC11/MC21)
1.156 voertuigen · 3 bouwjaren
8.092 observaties · 3.428 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
42,4%
per voertuig-jaar in cohort
92% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 38,6% Vergeleken met 1.652.807 observaties op leeftijd 20–28 (9 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +3% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 23,0%
Gemiddelde: 22,3% Vergeleken met 1.652.807 observaties op leeftijd 20–28 (9 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 20 — 28 jaar
Generatie 1997–1999
EM
282 voertuigen ·
3 bouwjaren
Brandstof
Benzine
100%
Gewicht
Licht
100%
Generatie 1997–1999
EM
282 voertuigen · 3 bouwjaren
1.972 observaties · 710 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
36,0%
per voertuig-jaar in cohort
89% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 38,1% Vergeleken met 1.225.270 observaties op leeftijd 21–28 (8 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +4% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 23,4%
Gemiddelde: 22,4% Vergeleken met 1.225.270 observaties op leeftijd 21–28 (8 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 21 — 28 jaar
Generatie 1993–1998
I (CV/CT)
141 voertuigen ·
2 bouwjaren
Brandstof
Benzine
100%
Gewicht
Licht
100%
Generatie 1993–1998
I (CV/CT)
141 voertuigen · 2 bouwjaren
985 observaties · 355 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
36,0%
per voertuig-jaar in cohort
92% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 37,5% Vergeleken met 892.102 observaties op leeftijd 22–28 (7 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +6% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 23,7%
Gemiddelde: 22,4% Vergeleken met 892.102 observaties op leeftijd 22–28 (7 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 22 — 28 jaar
Bouwjaren
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Suzuki Wagon R
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Suzuki Wagon R?
TOYOTA Yaris
FORD Fiesta
KIA Picanto
HYUNDAI I10
SUZUKI Swift
SEAT Ibiza
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Suzuki Wagon R — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Suzuki Wagon R
Welke generatie van de Suzuki Wagon R is het meest betrouwbaar?
Welke Suzuki Wagon R generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een Suzuki Wagon R gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Suzuki Wagon R controleren?
Check een specifieke Suzuki Wagon R
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Suzuki Wagon R.