Direct naar inhoud

APK-gebreken & betrouwbaarheid

Nissan X-Trail
APK betrouwbaarheid

APK-gebreken analyse van 8.4K Nissan X-Trail voertuigen — uitgesplitst naar 6 generaties en bouwjaren van 2001 tot 2026.

Hoe betrouwbaar is de Nissan X-Trail?

Op basis van 8.399 APK-keuringen verspreid over bouwjaren 2001–2026 en 6 opeenvolgende generaties laten we zien hoe de Nissan X-Trail veroudert. Per generatie zie je het afkeurpercentage per leeftijd in jaren — zo herken je in één oogopslag welke jaren binnen een generatie technisch sterk zijn en welke meer zorg vragen.

Onder iedere generatie vind je de beschikbare bouwjaren met het aantal voertuigen in onze dataset. Klik door naar een specifiek bouwjaar voor de volledige analyse: welke gebreken opvallen, welke brandstofvarianten verschillen en wat dat betekent voor onderhoud en aanschaf­beslissingen.

Generaties

APK Betrouwbaarheid per generatie Nissan X-Trail

Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie de afkeur-kans per leeftijd, op basis van echte APK-keuringen.

Generatie 2021–2027

IV (T33)

1.346 voertuigen · 6 bouwjaren

Brandstof Hybride (benzine) 84% Benzine 16%
Gewicht Middenklasse 56% Zwaar 44%
SUV IV (T33)

2.368 observaties · 52 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

2,2%

per voertuig-jaar in cohort

4% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
0% afkeur +5% advies leeftijd 2 — 5 jaar
0% 12% 24% 36% 48% 60% 2 3 4 5 Leeftijd 2 · gemiddelde 0,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 3 · gemiddelde 0,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 4 · gemiddelde 3,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 5 · gemiddelde 0,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 2 · gemiddelde 0,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 3 · gemiddelde 1,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 4 · gemiddelde 10,5% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 5 · gemiddelde 2,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 2 · 0,1% advies · cohort 1.107 Leeftijd 3 · 0,1% advies · cohort 749 Leeftijd 4 · 2,9% advies · cohort 315 Leeftijd 5 · 1,5% advies · cohort 197 Leeftijd 2 · 0,2% afkeur · cohort 1.107 Leeftijd 3 · 1,5% afkeur · cohort 749 Leeftijd 4 · 11,4% afkeur · cohort 315 Leeftijd 5 · 1,5% afkeur · cohort 197 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Generatie 2017–2027

III Facelift

4.257 voertuigen · 10 bouwjaren

Brandstof Benzine 71% Hybride (benzine) 27% Diesel 2%
Gewicht Middenklasse 86% Zwaar 14%
SUV III Facelift

21.092 observaties · 1.803 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

8,5%

per voertuig-jaar in cohort

32% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
+2% afkeur -8% advies leeftijd 2 — 9 jaar
0% 12% 24% 36% 48% 60% 2 3 4 5 6 7 8 9 Leeftijd 2 · gemiddelde 0,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 3 · gemiddelde 0,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 4 · gemiddelde 3,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 5 · gemiddelde 1,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 6 · gemiddelde 4,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 7 · gemiddelde 2,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 8 · gemiddelde 7,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 9,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 2 · gemiddelde 0,1% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 3 · gemiddelde 1,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 4 · gemiddelde 11,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 5 · gemiddelde 3,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 6 · gemiddelde 12,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 7 · gemiddelde 5,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 8 · gemiddelde 17,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 21,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 2 · 0,0% advies · cohort 3.069 Leeftijd 3 · 0,4% advies · cohort 3.660 Leeftijd 4 · 4,6% advies · cohort 3.226 Leeftijd 5 · 2,2% advies · cohort 3.108 Leeftijd 6 · 6,5% advies · cohort 2.911 Leeftijd 7 · 3,0% advies · cohort 2.303 Leeftijd 8 · 6,2% advies · cohort 1.866 Leeftijd 9 · 4,3% advies · cohort 949 Leeftijd 2 · 0,1% afkeur · cohort 3.069 Leeftijd 3 · 1,8% afkeur · cohort 3.660 Leeftijd 4 · 15,4% afkeur · cohort 3.226 Leeftijd 5 · 5,9% afkeur · cohort 3.108 Leeftijd 6 · 15,1% afkeur · cohort 2.911 Leeftijd 7 · 7,8% afkeur · cohort 2.303 Leeftijd 8 · 16,8% afkeur · cohort 1.866 Leeftijd 9 · 12,6% afkeur · cohort 949 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Generatie 2013–2018

III

3.365 voertuigen · 6 bouwjaren

Brandstof Benzine 91% Diesel 8%
Gewicht Middenklasse 100%
SUV III

23.555 observaties · 3.238 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

13,7%

per voertuig-jaar in cohort

59% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
-13% afkeur -17% advies leeftijd 2 — 13 jaar
0% 12% 24% 36% 48% 60% 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Leeftijd 2 · gemiddelde 0,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 3 · gemiddelde 0,8% advies (alle voertuigen) Leeftijd 4 · gemiddelde 4,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 5 · gemiddelde 1,8% advies (alle voertuigen) Leeftijd 6 · gemiddelde 5,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 7 · gemiddelde 2,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 8 · gemiddelde 6,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 8,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 9,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 10,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 11,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 13,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 2 · gemiddelde 0,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 3 · gemiddelde 2,4% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 4 · gemiddelde 11,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 5 · gemiddelde 4,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 6 · gemiddelde 13,1% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 7 · gemiddelde 6,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 8 · gemiddelde 17,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 20,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 23,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 26,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 29,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 31,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 2 · 0,0% advies · cohort 917 Leeftijd 3 · 0,5% advies · cohort 1.866 Leeftijd 4 · 4,0% advies · cohort 2.900 Leeftijd 5 · 2,3% advies · cohort 3.289 Leeftijd 6 · 7,6% advies · cohort 3.350 Leeftijd 7 · 3,7% advies · cohort 3.365 Leeftijd 8 · 8,1% advies · cohort 3.365 Leeftijd 9 · 8,6% advies · cohort 2.448 Leeftijd 10 · 8,5% advies · cohort 1.499 Leeftijd 11 · 5,6% advies · cohort 465 Leeftijd 12 · 6,6% advies · cohort 76 Leeftijd 13 · 6,7% advies · cohort 15 Leeftijd 2 · 0,1% afkeur · cohort 917 Leeftijd 3 · 1,9% afkeur · cohort 1.866 Leeftijd 4 · 11,7% afkeur · cohort 2.900 Leeftijd 5 · 5,0% afkeur · cohort 3.289 Leeftijd 6 · 17,9% afkeur · cohort 3.350 Leeftijd 7 · 9,0% afkeur · cohort 3.365 Leeftijd 8 · 22,6% afkeur · cohort 3.365 Leeftijd 9 · 25,3% afkeur · cohort 2.448 Leeftijd 10 · 21,8% afkeur · cohort 1.499 Leeftijd 11 · 15,9% afkeur · cohort 465 Leeftijd 12 · 18,4% afkeur · cohort 76 Leeftijd 13 · 13,3% afkeur · cohort 15 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Generatie 2010–2015

II Facelift

540 voertuigen · 6 bouwjaren

Brandstof Benzine 65% Diesel 34%
Gewicht Middenklasse 100%
SUV II Facelift

3.780 observaties · 911 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

24,1%

per voertuig-jaar in cohort

81% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
+13% afkeur +19% advies leeftijd 5 — 16 jaar
0% 12% 24% 36% 48% 60% 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Leeftijd 5 · gemiddelde 3,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 6 · gemiddelde 6,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 7 · gemiddelde 5,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 8 · gemiddelde 8,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 9,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 10,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 11,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 12,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 13,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 14,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 15,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 17,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 5 · gemiddelde 8,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 6 · gemiddelde 15,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 7 · gemiddelde 11,1% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 8 · gemiddelde 19,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 21,7% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 24,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 27,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 29,5% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 31,5% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 32,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 34,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 36,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 5 · 1,0% advies · cohort 389 Leeftijd 6 · 7,1% advies · cohort 450 Leeftijd 7 · 5,4% advies · cohort 465 Leeftijd 8 · 11,7% advies · cohort 478 Leeftijd 9 · 11,4% advies · cohort 490 Leeftijd 10 · 14,1% advies · cohort 540 Leeftijd 11 · 6,7% advies · cohort 540 Leeftijd 12 · 11,9% advies · cohort 151 Leeftijd 13 · 21,1% advies · cohort 90 Leeftijd 14 · 18,7% advies · cohort 75 Leeftijd 15 · 25,8% advies · cohort 62 Leeftijd 16 · 16,0% advies · cohort 50 Leeftijd 5 · 1,8% afkeur · cohort 389 Leeftijd 6 · 20,0% afkeur · cohort 450 Leeftijd 7 · 11,8% afkeur · cohort 465 Leeftijd 8 · 28,2% afkeur · cohort 478 Leeftijd 9 · 33,3% afkeur · cohort 490 Leeftijd 10 · 37,4% afkeur · cohort 540 Leeftijd 11 · 19,8% afkeur · cohort 540 Leeftijd 12 · 31,1% afkeur · cohort 151 Leeftijd 13 · 41,1% afkeur · cohort 90 Leeftijd 14 · 41,3% afkeur · cohort 75 Leeftijd 15 · 43,5% afkeur · cohort 62 Leeftijd 16 · 20,0% afkeur · cohort 50 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Bouwjaren

2015 389 2014 61 2013 15 2012 13 2011 12 2010 50

Generatie 2007–2010

II

884 voertuigen · 4 bouwjaren

Brandstof Benzine 85% Diesel 13% Bi-fuel LPG 2%
Gewicht Middenklasse 83% Compact 17%
SUV II

6.188 observaties · 2.603 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

42,1%

per voertuig-jaar in cohort

93% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
+9% afkeur -2% advies leeftijd 10 — 19 jaar
0% 12% 24% 36% 48% 60% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd 10 · gemiddelde 9,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 10,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 11,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 13,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 14,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 15,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 17,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 18,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 19,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 20,8% advies (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 24,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 27,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 29,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 32,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 33,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 35,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 37,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 38,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 37,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 37,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 10 · 4,0% advies · cohort 50 Leeftijd 11 · 10,2% advies · cohort 176 Leeftijd 12 · 8,0% advies · cohort 538 Leeftijd 13 · 13,9% advies · cohort 884 Leeftijd 14 · 20,5% advies · cohort 884 Leeftijd 15 · 22,9% advies · cohort 884 Leeftijd 16 · 22,2% advies · cohort 884 Leeftijd 17 · 20,6% advies · cohort 834 Leeftijd 18 · 16,5% advies · cohort 708 Leeftijd 19 · 8,4% advies · cohort 346 Leeftijd 10 · 14,0% afkeur · cohort 50 Leeftijd 11 · 27,3% afkeur · cohort 176 Leeftijd 12 · 27,5% afkeur · cohort 538 Leeftijd 13 · 38,1% afkeur · cohort 884 Leeftijd 14 · 48,6% afkeur · cohort 884 Leeftijd 15 · 49,1% afkeur · cohort 884 Leeftijd 16 · 51,7% afkeur · cohort 884 Leeftijd 17 · 49,3% afkeur · cohort 834 Leeftijd 18 · 38,3% afkeur · cohort 708 Leeftijd 19 · 17,3% afkeur · cohort 346 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Generatie 2001–2007

I

2.080 voertuigen · 7 bouwjaren

Brandstof Benzine 92% Diesel 6% Bi-fuel LPG 2%
Gewicht Middenklasse 61% Compact 39%
SUV I

14.560 observaties · 6.327 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

43,5%

per voertuig-jaar in cohort

94% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
+2% afkeur -21% advies leeftijd 13 — 25 jaar
0% 12% 24% 36% 48% 60% 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Leeftijd 13 · gemiddelde 13,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 14,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 15,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 16,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 18,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 19,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 20,8% advies (alle voertuigen) Leeftijd 20 · gemiddelde 21,8% advies (alle voertuigen) Leeftijd 21 · gemiddelde 22,8% advies (alle voertuigen) Leeftijd 22 · gemiddelde 23,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 23 · gemiddelde 23,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 24 · gemiddelde 24,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 25 · gemiddelde 24,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 33,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 34,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 36,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 37,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 39,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 38,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 38,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 20 · gemiddelde 37,4% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 21 · gemiddelde 37,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 22 · gemiddelde 36,4% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 23 · gemiddelde 35,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 24 · gemiddelde 35,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 25 · gemiddelde 34,4% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 13 · 9,5% advies · cohort 346 Leeftijd 14 · 13,4% advies · cohort 965 Leeftijd 15 · 16,3% advies · cohort 1.468 Leeftijd 16 · 16,5% advies · cohort 1.797 Leeftijd 17 · 19,4% advies · cohort 1.952 Leeftijd 18 · 21,2% advies · cohort 2.054 Leeftijd 19 · 19,1% advies · cohort 2.080 Leeftijd 20 · 18,5% advies · cohort 1.734 Leeftijd 21 · 15,1% advies · cohort 1.115 Leeftijd 22 · 17,3% advies · cohort 612 Leeftijd 23 · 16,3% advies · cohort 283 Leeftijd 24 · 11,7% advies · cohort 128 Leeftijd 25 · 11,5% advies · cohort 26 Leeftijd 13 · 25,7% afkeur · cohort 346 Leeftijd 14 · 34,2% afkeur · cohort 965 Leeftijd 15 · 41,0% afkeur · cohort 1.468 Leeftijd 16 · 46,0% afkeur · cohort 1.797 Leeftijd 17 · 50,1% afkeur · cohort 1.952 Leeftijd 18 · 50,2% afkeur · cohort 2.054 Leeftijd 19 · 48,5% afkeur · cohort 2.080 Leeftijd 20 · 39,3% afkeur · cohort 1.734 Leeftijd 21 · 37,8% afkeur · cohort 1.115 Leeftijd 22 · 37,1% afkeur · cohort 612 Leeftijd 23 · 32,5% afkeur · cohort 283 Leeftijd 24 · 27,3% afkeur · cohort 128 Leeftijd 25 · 15,4% afkeur · cohort 26 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Alternatieven

Vergelijkbare auto's als de Nissan X-Trail

Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Nissan X-Trail?

Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Nissan X-Trail — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Nissan X-Trail

Welke generatie van de Nissan X-Trail is het meest betrouwbaar?
Op vergelijkbare leeftijd verschillen Nissan X-Trail-generaties beperkt in afkeurpercentage — veroudering is de dominante factor. De IV (T33) (2021–2027) toont in onze data het laagste cijfer (2,2%), maar deze auto's hebben ook de minste keuringen achter de rug. Voor een appels-met-appels-vergelijking kijk je beter per bouwjaar.
Welke Nissan X-Trail generatie geeft de meeste APK-problemen?
Het hoogste cohort-afkeurpercentage in onze data zit bij de I (2001–2007) met 43,5% — auto's van rond de 22 jaar oud. Op gelijke leeftijd verschillen generaties beperkt; veroudering is de dominante factor. Bij aankoop van een ouder voertuig loont een grondige inspectie.
Hoeveel APK-gebreken heeft een Nissan X-Trail gemiddeld?
Per APK-keuring wordt gemiddeld 20,9% van de 8.399 geanalyseerde Nissan X-Trail afgekeurd — ruwweg 1 op de 5 keuringen. Per generatie verschilt dat sterk: van 2,2% bij de IV (T33) tot 43,5% bij de I. Oudere generaties hebben hogere afkeurpercentages omdat ze al langer rondrijden.
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Alle cijfers komen direct uit de officiële APK-keuringsdata van de RDW. We analyseren 8.399 Nissan X-Trail voertuigen en de gebreken die tijdens hun keuringen zijn vastgesteld. Geen schattingen, geen reviews — alleen de uitkomsten van onafhankelijke keurmeesters.
Hoe kan ik een specifieke Nissan X-Trail controleren?
Voer het kenteken in op onze kenteken-checkpagina. We tonen dan de complete APK-historie van het voertuig, eventuele afkeuringen en hoe de auto presteert ten opzichte van soortgelijke Nissan X-Trail voertuigen.

Check een specifieke Nissan X-Trail

Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Nissan X-Trail.