APK-gebreken & betrouwbaarheid
Ford Transit
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 4.7K Ford Transit voertuigen — uitgesplitst naar 9 generaties en bouwjaren van 1976 tot 2026.
Hoe betrouwbaar is de Ford Transit?
Op basis van 4.740 APK-keuringen verspreid over bouwjaren 1976–2026 en 9 opeenvolgende generaties laten we zien hoe de Ford Transit veroudert. Per generatie zie je het afkeurpercentage per leeftijd in jaren — zo herken je in één oogopslag welke jaren binnen een generatie technisch sterk zijn en welke meer zorg vragen.
Onder iedere generatie vind je de beschikbare bouwjaren met het aantal voertuigen in onze dataset. Klik door naar een specifiek bouwjaar voor de volledige analyse: welke gebreken opvallen, welke brandstofvarianten verschillen en wat dat betekent voor onderhoud en aanschafbeslissingen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Ford Transit
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie de afkeur-kans per leeftijd, op basis van echte APK-keuringen.
Generatie 2020–2027
IV Facelift
147 voertuigen ·
7 bouwjaren
Brandstof
Elektriciteit
55%
Diesel
39%
Hybride (diesel)
6%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2020–2027
IV Facelift
147 voertuigen · 7 bouwjaren
189 observaties · 34 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
18,0%
per voertuig-jaar in cohort
15% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 12,9% Vergeleken met 796.249 observaties op leeftijd 3–6 (4 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -31% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 2,6%
Gemiddelde: 3,8% Vergeleken met 796.249 observaties op leeftijd 3–6 (4 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 3 — 6 jaar
Bouwjaren
Generatie 2014–2021
IV
566 voertuigen ·
8 bouwjaren
Brandstof
Diesel
99%
Hybride (diesel)
1%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2014–2021
IV
566 voertuigen · 8 bouwjaren
3.895 observaties · 831 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
21,3%
per voertuig-jaar in cohort
71% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 18,5% Vergeleken met 4.245.895 observaties op leeftijd 1–12 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -37% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 3,8%
Gemiddelde: 6,0% Vergeleken met 4.245.895 observaties op leeftijd 1–12 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 1 — 12 jaar
Generatie 2006–2014
III Facelift
2.342 voertuigen ·
9 bouwjaren
Brandstof
Diesel
100%
Gewicht
Zwaar
86%
Middenklasse
14%
Generatie 2006–2014
III Facelift
2.342 voertuigen · 9 bouwjaren
16.394 observaties · 6.433 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
39,2%
per voertuig-jaar in cohort
91% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 30,1% Vergeleken met 2.279.582 observaties op leeftijd 6–20 (15 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -13% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 11,1%
Gemiddelde: 12,8% Vergeleken met 2.279.582 observaties op leeftijd 6–20 (15 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 6 — 20 jaar
Generatie 2000–2006
III
1.171 voertuigen ·
7 bouwjaren
Brandstof
Diesel
96%
Benzine
4%
Gewicht
Zwaar
91%
Middenklasse
9%
Generatie 2000–2006
III
1.171 voertuigen · 7 bouwjaren
8.197 observaties · 3.118 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
38,0%
per voertuig-jaar in cohort
92% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 37,0% Vergeleken met 2.874.723 observaties op leeftijd 14–26 (13 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -23% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 15,7%
Gemiddelde: 20,4% Vergeleken met 2.874.723 observaties op leeftijd 14–26 (13 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 14 — 26 jaar
Generatie 1995–2000
II Facelift
186 voertuigen ·
6 bouwjaren
Brandstof
Diesel
88%
Benzine
12%
Gewicht
Zwaar
94%
Middenklasse
7%
Generatie 1995–2000
II Facelift
186 voertuigen · 6 bouwjaren
1.302 observaties · 474 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
36,4%
per voertuig-jaar in cohort
89% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 35,9% Vergeleken met 773.498 observaties op leeftijd 20–31 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -15% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 20,3%
Gemiddelde: 23,9% Vergeleken met 773.498 observaties op leeftijd 20–31 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 20 — 31 jaar
Generatie 1992–1995
II Facelift
192 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Diesel
86%
Benzine
14%
Gewicht
Zwaar
91%
Middenklasse
9%
Generatie 1992–1995
II Facelift
192 voertuigen · 4 bouwjaren
1.344 observaties · 371 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
27,6%
per voertuig-jaar in cohort
82% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 30,5% Vergeleken met 214.570 observaties op leeftijd 25–34 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -26% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 15,7%
Gemiddelde: 21,2% Vergeleken met 214.570 observaties op leeftijd 25–34 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 25 — 34 jaar
Generatie 1987–1992
II
250 voertuigen ·
6 bouwjaren
Brandstof
Diesel
61%
Benzine
34%
Bi-fuel LPG
5%
Gewicht
Zwaar
72%
Middenklasse
28%
Generatie 1987–1992
II
250 voertuigen · 6 bouwjaren
1.724 observaties · 388 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
22,5%
per voertuig-jaar in cohort
81% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 22,5% Vergeleken met 155.041 observaties op leeftijd 28–38 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -3% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 15,3%
Gemiddelde: 15,7% Vergeleken met 155.041 observaties op leeftijd 28–38 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 28 — 38 jaar
Generatie 1978–1986
I Facelift
278 voertuigen ·
9 bouwjaren
Brandstof
Benzine
60%
Diesel
25%
Bi-fuel LPG
15%
Gewicht
Middenklasse
46%
Zwaar
46%
Compact
8%
Generatie 1978–1986
I Facelift
278 voertuigen · 9 bouwjaren
1.927 observaties · 341 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
17,7%
per voertuig-jaar in cohort
71% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 16,3% Vergeleken met 305.906 observaties op leeftijd 34–47 (14 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -2% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 12,3%
Gemiddelde: 12,6% Vergeleken met 305.906 observaties op leeftijd 34–47 (14 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 34 — 47 jaar
Generatie 1965–1978
I
57 voertuigen ·
3 bouwjaren
Brandstof
Benzine
61%
Bi-fuel LPG
21%
Diesel
18%
Gewicht
Zwaar
58%
Middenklasse
33%
Compact
9%
Generatie 1965–1978
I
57 voertuigen · 3 bouwjaren
380 observaties · 66 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
17,4%
per voertuig-jaar in cohort
67% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 16,6% Vergeleken met 106.249 observaties op leeftijd 42–49 (8 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -7% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 13,3%
Gemiddelde: 14,3% Vergeleken met 106.249 observaties op leeftijd 42–49 (8 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 42 — 49 jaar
Bouwjaren
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Ford Transit
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Ford Transit?
VOLKSWAGEN Transporter
VOLKSWAGEN California
FIAT Ducato
RENAULT Master
FORD Transit Custom
MERCEDES-BENZ Sprinter
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Ford Transit — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Ford Transit
Welke generatie van de Ford Transit is het meest betrouwbaar?
Welke Ford Transit generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een Ford Transit gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Ford Transit controleren?
Check een specifieke Ford Transit
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Ford Transit.