APK-gebreken & betrouwbaarheid
Ford Transit
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 43.7K Ford Transit voertuigen, uitgesplitst naar 4 generaties en bouwjaren van 1976 tot 2026.
Betrouwbaarheid
Hoe betrouwbaar is de Ford Transit?
Gebaseerd op echte APK-keuringen van de RDW
De Ford Transit is een bedrijfswagen die al since 1965 wordt gebouwd en in Nederland tot de populairste bestelwagens behoort, met circa 42.000 geregistreerde exemplaren. Over vier generaties is de Transit leverbaar geweest als bus, bakwagen en gesloten bestelwagen, hoofdzakelijk met een dieselmotor, aangevuld met een groeiend aandeel elektrische uitvoeringen. Qua APK-score ligt de Transit op hetzelfde niveau als de Volkswagen Transporter en de Ford Transit Custom.
Opvallend bij de APK is dat de Transit vaker wordt afgekeurd op richtingaanwijzers met een afwijkende kleur en op remlichten die niet goed werken, beide punten die bij vergelijkbare bedrijfsauto's beduidend minder voorkomen. Kentekenplaatverlichting is eveneens vaker een afkeurpunt dan gemiddeld.
Per onderdeel
Onderdelen om op te letten
Per onderdeel vergelijken we alle bijbehorende afkeurpunten van de Ford Transit met vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse.
Kentekenplaatverlichting
Speelt vooral bij exemplaren vanaf 8 jaar
waarnemingen:17.000
2,2× vaker
Kentekenplaatverlichting
Speelt vooral bij exemplaren vanaf 8 jaar
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: de verlichting boven de achterkentekenplaat doet het niet of is onvolledig.
Dit model 10,9% per jaar · leeftijdsgenoten 4,9% · circa 17.000 waarnemingen.
Richtingaanwijzer
Speelt vooral bij exemplaren tot en met 15 jaar
waarnemingen:8.000
2,2× vaker
Richtingaanwijzer
Speelt vooral bij exemplaren tot en met 15 jaar
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: de richtingaanwijzers stralen niet de voorgeschreven kleur uit, meestal door een witte LED in plaats van het verplichte oranje of door verkleurde lenzen.
Dit model 5,6% per jaar · leeftijdsgenoten 2,6% · circa 8.000 waarnemingen.
Remlicht
Speelt vooral bij exemplaren van 8 tot en met 11 jaar en van 12 tot en met 15 jaar
waarnemingen:7.000
2,3× vaker
Remlicht
Speelt vooral bij exemplaren van 8 tot en met 11 jaar en van 12 tot en met 15 jaar
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: een of beide remlichten werken niet, waardoor achterliggers niet zien dat er geremd wordt.
Dit model 4,5% per jaar · leeftijdsgenoten 2,0% · circa 7.000 waarnemingen.
Stadslicht
Speelt vooral bij exemplaren van 8 tot en met 11 jaar en van 12 tot en met 15 jaar
waarnemingen:8.000
1,7× vaker · één punt
Stadslicht
Speelt vooral bij exemplaren van 8 tot en met 11 jaar en van 12 tot en met 15 jaar
Eén punt springt eruit: een of beide stadslichten (positielampen, voorin) branden niet. De overige punten aan dit onderdeel wijken niet af.
Alle punten aan dit onderdeel samen: 5,0% per jaar · leeftijdsgenoten 3,0% · circa 8.000 waarnemingen.
Wiellager
Speelt vooral bij exemplaren vanaf 8 jaar
waarnemingen:3.600
3,3× vaker
Wiellager
Speelt vooral bij exemplaren vanaf 8 jaar
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: een wiellager vertoont hoorbare of voelbare slijtage.
Dit model 2,4% per jaar · leeftijdsgenoten 0,7% · circa 3.600 waarnemingen.
Stofhoes aandrijfas
Speelt vooral bij exemplaren tot en met 11 jaar
waarnemingen:4.900
2,0× vaker
Stofhoes aandrijfas
Speelt vooral bij exemplaren tot en met 11 jaar
Dit onderdeel wordt vaker afgekeurd dan bij leeftijdsgenoten, vooral: de stofhoes van een aandrijfas (CV-rubber) is beschadigd en dicht niet meer af.
Dit model 3,3% per jaar · leeftijdsgenoten 1,7% · circa 4.900 waarnemingen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Ford Transit
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie hoe vaak hij wordt afgekeurd vergeleken met leeftijdsgenoten, plus de zwakke plekken uit echte APK-keuringen.
Generatie apr 2014 – heden
IV
27.354 voertuigen · 13 bouwjaren
De Ford Transit IV is gebouwd van 2014 tot 2027 en kreeg in 2020 een facelift. Met circa 26.000 exemplaren rijdt de bestelwagen overwegend op diesel, met de 2.0 TDCi en de latere 2.0 EcoBlue als bekende motoren. Bij de APK vallen richtingaanwijzers met een afwijkende kleur en een kapotte kentekenplaatverlichting duidelijk vaker op dan bij vergelijkbare bestelwagens, en ook onvoldoende bandenprofiel komt boven het gemiddelde uit. Rond het representatieve bouwjaar 2020 staat de teller op zo'n 137.000 km, met vraagprijzen rond de €17.000.
Waar let je op bij aankoop
- Controleer de kleur van de richtingaanwijzers, ambergeel of wit voor en ambergeel of rood achter.
- Test de kentekenplaatverlichting.
- Meet het bandenprofiel, vooral bij veelrijdende exemplaren.
Generatie sep 2002 – mrt 2014
III
9.184 voertuigen · 13 bouwjaren
De Ford Transit III is gebouwd van 2003 tot 2013 en werd in 2006 gefacelift. Met circa 9.000 exemplaren rijdt de vloot vrijwel volledig op diesel, met de 3.2 TDCi als bekende motor. Verlichting springt eruit bij de APK: kapotte kentekenplaatverlichting, een uitgevallen stadslicht en een remlicht dat het niet doet komen stuk voor stuk fors vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, typisch voor bestelwagens met veel bedrijfsuren. Rond het representatieve bouwjaar 2008 staat de teller gemiddeld op zo'n 338.000 km, met vraagprijzen rond de €2.900.
Waar let je op bij aankoop
- Test kentekenplaatverlichting, stadslicht en remlicht stuk voor stuk.
- Let op bekabeling bij herhaalde verlichtingsstoringen.
- Vraag naar onderhoudshistorie gezien de hoge gemiddelde kilometerstand.
Generatie 1987 – aug 2002
II
1.572 voertuigen · 16 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Generatie 1965–1986
I
585 voertuigen · 21 bouwjaren
Voor deze generatie zijn nog te weinig keuringen beschikbaar om een betrouwbaar beeld van de zwakke plekken te geven. Bekijk de losse bouwjaren hieronder voor de cijfers die er wel zijn.
Populariteit in Nederland
Instroom van de Ford Transit per jaar
Aantal voertuigen dat per jaar op NL-kenteken kwam, gesplitst in NL-nieuw en import. De lijn toont het importpercentage per jaar.
Nu op kenteken
43.023
1970, 2026
Import
24,7%
10.612 geïmporteerd
Piekjaar
2024
6.413 nieuw
Trouwe eigenaren
De Ford Transit wisselt 23% minder vaak van eigenaar dan de gemiddelde auto. 24% rijdt nog bij de eerste eigenaar (gemiddeld: 19%). Gemeten over tenaamstellingswissels bij 26.801 voertuigen, bouwjaren ouder dan vier jaar.
Export en sloop
Uitstroom van de Ford Transit per jaar
Aandeel dat per leeftijdsgroep van de Nederlandse weg verdwijnt door export of sloop, vergeleken met alle voertuigen van dezelfde leeftijd. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.
Rijdt een jaar later nog
90,2%
van 42.861 gevolgde exemplaren; van het vertrek was minstens 91% export
Leeftijdsgenoten
95,6%
zelfde leeftijdsopbouw
Oordeel
Verdwijnt sneller
Vertrek van de Nederlandse weg is export of uitschrijving (sloop, demontage of een administratieve reden). Export tellen we alleen bij een expliciete RDW-exportmelding en is daarmee een ondergrens; de rest verschijnt simpelweg niet meer in de RDW-data. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.
Marktprijzen
Vraagprijsverloop van de Ford Transit per bouwjaar
Gemiddelde vraagprijs van het actuele aanbod per bouwjaar.
Bouwjaar 2024 (Diesel)
€ 27.245
69 waarnemingen
Bouwjaar 2007 (Diesel)
€ 2.961
27 waarnemingen
Per 10.000 km extra
− € 372
prijseffect binnen bouwjaar
Totaal waarnemingen
1.329
peiljaar 2026
Milieu & verbruik
Verbruik en milieuzones van de Ford Transit per bouwjaar
Fabrieksopgaven per bouwjaar en wat de emissieklasse betekent voor milieuzone-toegang.
Fabrieksverbruik per bouwjaar
Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar. De sprong bij de stippellijn komt door de overstap naar de realistischere WLTP-meting, niet doordat auto's onzuiniger werden.
Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar. Let op: voor plug-in hybrides is dit de gewogen opgave (benzine plus stroom volgens de officiële formule), niet 1-op-1 te vergelijken met gewone benzineliters.
Milieuzone-koopwijzer (diesel)
Een diesel kopen? Vanaf bouwjaar 2011 zit je met deze Ford Transit vrijwel altijd goed voor de Nederlandse milieuzones.
- 1989–2004 geweerd uit alle Nederlandse milieuzones
- 2005–2006 wisselend geregistreerd, toegang hangt af van het kenteken
- 2007–2009 alleen welkom in Den Haag (groene zone), niet in de blauwe zones
- 2010 wisselend geregistreerd, toegang hangt af van het kenteken
- 2011–2026 welkom in alle Nederlandse milieuzones
Op basis van de meest voorkomende emissieklasse per bouwjaar; individuele registraties kunnen afwijken. Regels per augustus 2026 (Den Haag groen: Euro 4+, Amsterdam/Arnhem/Utrecht blauw: Euro 5+).
Zero-emissiezones (bestelauto's)
Steeds meer binnensteden weren bestelauto's op diesel of benzine. Koop je een Ford Transit met verbrandingsmotor, houd hier dan rekening mee:
- 2025 18 binnensteden weren fossiele bestelauto's
- 2026 22 binnensteden weren fossiele bestelauto's
- 2027 25 binnensteden weren fossiele bestelauto's
- 2028 29 binnensteden weren fossiele bestelauto's
- 2030 31 binnensteden weren fossiele bestelauto's
Overgangsregeling voor bestaande bestelauto's: emissieklasse 5+ tot en met 31 december 2026, emissieklasse 6+ tot en met 31 december 2027. Daarna alleen uitstootvrij. Alle zones en regels.
Zuinigste en dorstigste motor
Zuinigste
2.0 4-cilinder 77kW
6,9 l/100km · 1 op 14,5
bouwjaren 2016–2020
Dorstigste
2.2 4-cilinder 96kW
8,1 l/100km · 1 op 12,3
bouwjaren 2007–2007
Fabrieksopgaven (NEDC), gewogen over de geregistreerde bouwjaren van elke motor.
Terugroepacties
Terugroepacties voor de Ford Transit
RDW-terugroepacties waarin de Transit voorkomt, nieuwste eerst. Per actie zie je het risico en hoeveel voertuigen al hersteld zijn.
- Touneo, Transit, Ford Transit De brandstofleiding kan mogelijk scheuren en brandstof lekken. Ernstig risico 8.0K auto's mei 2026 1% hersteld MGP260170
- Ford Transit, Transit, Transit Costum De ontluchting van de 12V‑accu('s) werkt mogelijk niet goed, waardoor accugassen niet goed naar buiten worden afgevoerd. Gemiddeld risico 12.4K auto's jan. 2026 52% hersteld MGP260086
- Puma, Tourneo, Transit De bouten van de remtrommels achter zijn mogelijk tijdens de productie niet goed vast gezet. Ernstig risico 1 auto's nov. 2025 100% hersteld MGP260014
- Transit De bedrading van de automatische versnellingsbak kan mogelijk beschadigen door onvoldoende ruimte. Ernstig risico 246 auto's nov. 2025 36% hersteld MGP260050
- Bronco, Ecosport, Edge +17 Het scherm van de achteruitrijcamera kan uitvallen of het beeld kan vast blijven staan op het scherm Gemiddeld risico 318 auto's sep. 2025 86% hersteld MGP250371
Kenteken-check
Check een specifieke Transit
Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Ford Transit
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Ford Transit?
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Ford Transit, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Ford Transit
Welke generatie van de Ford Transit is het meest betrouwbaar?
Welke Ford Transit generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een Ford Transit gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Ford Transit controleren?
Check een specifieke Ford Transit
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Ford Transit.