APK-gebreken & betrouwbaarheid
Mercedes-Benz M
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 5.3K Mercedes-Benz M voertuigen — uitgesplitst naar 4 generaties en bouwjaren van 1997 tot 2016.
Hoe betrouwbaar is de Mercedes-Benz M?
Op basis van 5.311 APK-keuringen verspreid over bouwjaren 1997–2016 en 4 opeenvolgende generaties laten we zien hoe de Mercedes-Benz M veroudert. Per generatie zie je het afkeurpercentage per leeftijd in jaren — zo herken je in één oogopslag welke jaren binnen een generatie technisch sterk zijn en welke meer zorg vragen.
Onder iedere generatie vind je de beschikbare bouwjaren met het aantal voertuigen in onze dataset. Klik door naar een specifiek bouwjaar voor de volledige analyse: welke gebreken opvallen, welke brandstofvarianten verschillen en wat dat betekent voor onderhoud en aanschafbeslissingen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Mercedes-Benz M
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie de afkeur-kans per leeftijd, op basis van echte APK-keuringen.
Generatie 2012–2015
W166
1.761 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Diesel
59%
Benzine
42%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2012–2015
W166
1.761 voertuigen · 4 bouwjaren
12.327 observaties · 2.342 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
19,0%
per voertuig-jaar in cohort
69% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 20,9% Vergeleken met 953.305 observaties op leeftijd 5–14 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +5% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 9,0%
Gemiddelde: 8,6% Vergeleken met 953.305 observaties op leeftijd 5–14 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 5 — 14 jaar
Generatie 2008–2011
W164 Facelift
1.018 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Diesel
56%
Benzine
43%
Bi-fuel LPG
2%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2008–2011
W164 Facelift
1.018 voertuigen · 4 bouwjaren
7.126 observaties · 1.887 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
26,5%
per voertuig-jaar in cohort
78% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 28,9% Vergeleken met 848.035 observaties op leeftijd 9–18 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +4% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 14,0%
Gemiddelde: 13,4% Vergeleken met 848.035 observaties op leeftijd 9–18 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 9 — 18 jaar
Generatie 2005–2008
W164
1.961 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Benzine
60%
Diesel
38%
Bi-fuel LPG
3%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2005–2008
W164
1.961 voertuigen · 4 bouwjaren
13.727 observaties · 4.170 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
30,4%
per voertuig-jaar in cohort
84% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 32,3% Vergeleken met 784.629 observaties op leeftijd 12–21 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +4% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 18,1%
Gemiddelde: 17,4% Vergeleken met 784.629 observaties op leeftijd 12–21 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 12 — 21 jaar
Generatie 1997–2005
W163
1.279 voertuigen ·
9 bouwjaren
Brandstof
Benzine
81%
Diesel
16%
Bi-fuel LPG
4%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 1997–2005
W163
1.279 voertuigen · 9 bouwjaren
8.952 observaties · 3.304 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
36,9%
per voertuig-jaar in cohort
89% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 32,6% Vergeleken met 5.258.462 observaties op leeftijd 15–28 (14 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +47% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 33,4%
Gemiddelde: 22,7% Vergeleken met 5.258.462 observaties op leeftijd 15–28 (14 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 15 — 28 jaar
Overige bouwjaren
4 voertuigen · 1 bouwjaren buiten de gedefinieerde generaties
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Mercedes-Benz M
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Mercedes-Benz M?
BMW X5
PORSCHE Cayenne
LAND ROVER Range Rover Sport
TESLA Model S
AUDI Q7
LAND ROVER Defender
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Mercedes-Benz M — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Mercedes-Benz M
Welke generatie van de Mercedes-Benz M is het meest betrouwbaar?
Welke Mercedes-Benz M generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een Mercedes-Benz M gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Mercedes-Benz M controleren?
Check een specifieke Mercedes-Benz M
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Mercedes-Benz M.