APK-gebreken & betrouwbaarheid
Toyota Land Cruiser
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 2.9K Toyota Land Cruiser voertuigen — uitgesplitst naar 10 generaties en bouwjaren van 1976 tot 2026.
Hoe betrouwbaar is de Toyota Land Cruiser?
Op basis van 2.884 APK-keuringen verspreid over bouwjaren 1976–2026 en 10 opeenvolgende generaties laten we zien hoe de Toyota Land Cruiser veroudert. Per generatie zie je het afkeurpercentage per leeftijd in jaren — zo herken je in één oogopslag welke jaren binnen een generatie technisch sterk zijn en welke meer zorg vragen.
Onder iedere generatie vind je de beschikbare bouwjaren met het aantal voertuigen in onze dataset. Klik door naar een specifiek bouwjaar voor de volledige analyse: welke gebreken opvallen, welke brandstofvarianten verschillen en wat dat betekent voor onderhoud en aanschafbeslissingen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Toyota Land Cruiser
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie de afkeur-kans per leeftijd, op basis van echte APK-keuringen.
Generatie 2023–2027
250 Series
113 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Diesel
91%
Benzine
7%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2023–2027
250 Series
113 voertuigen · 4 bouwjaren
165 observaties · 2 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
1,2%
per voertuig-jaar in cohort
2% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Generatie 2017–2024
150 Series Facelift
353 voertuigen ·
8 bouwjaren
Brandstof
Diesel
86%
Benzine
13%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2017–2024
150 Series Facelift
353 voertuigen · 8 bouwjaren
1.583 observaties · 198 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
12,5%
per voertuig-jaar in cohort
33% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 15,7% Vergeleken met 1.468.657 observaties op leeftijd 2–9 (8 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -8% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 4,5%
Gemiddelde: 4,9% Vergeleken met 1.468.657 observaties op leeftijd 2–9 (8 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 2 — 9 jaar
Generatie 2013–2017
150 Series Facelift
287 voertuigen ·
5 bouwjaren
Brandstof
Diesel
91%
Benzine
8%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2013–2017
150 Series Facelift
287 voertuigen · 5 bouwjaren
2.009 observaties · 353 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
17,6%
per voertuig-jaar in cohort
61% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 21,7% Vergeleken met 1.045.804 observaties op leeftijd 3–13 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -29% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 5,3%
Gemiddelde: 7,4% Vergeleken met 1.045.804 observaties op leeftijd 3–13 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 3 — 13 jaar
Generatie 2012–2016
200 Series Facelift
350 voertuigen ·
5 bouwjaren
Brandstof
Diesel
93%
Benzine
7%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2012–2016
200 Series Facelift
350 voertuigen · 5 bouwjaren
2.450 observaties · 491 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
20,0%
per voertuig-jaar in cohort
65% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 23,4% Vergeleken met 1.051.735 observaties op leeftijd 4–14 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -36% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 5,4%
Gemiddelde: 8,4% Vergeleken met 1.051.735 observaties op leeftijd 4–14 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 4 — 14 jaar
Generatie 2009–2013
150 Series
368 voertuigen ·
5 bouwjaren
Brandstof
Diesel
91%
Benzine
8%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2009–2013
150 Series
368 voertuigen · 5 bouwjaren
2.576 observaties · 684 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
26,6%
per voertuig-jaar in cohort
76% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 28,6% Vergeleken met 988.939 observaties op leeftijd 7–17 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -40% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 6,9%
Gemiddelde: 11,5% Vergeleken met 988.939 observaties op leeftijd 7–17 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 7 — 17 jaar
Generatie 2007–2012
200 Series
567 voertuigen ·
6 bouwjaren
Brandstof
Diesel
90%
Benzine
9%
Bi-fuel LPG
1%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2007–2012
200 Series
567 voertuigen · 6 bouwjaren
3.969 observaties · 1.253 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
31,6%
per voertuig-jaar in cohort
82% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 30,8% Vergeleken met 4.185.031 observaties op leeftijd 8–19 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -33% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 8,8%
Gemiddelde: 13,0% Vergeleken met 4.185.031 observaties op leeftijd 8–19 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 8 — 19 jaar
Generatie 2003–2009
120 Series
882 voertuigen ·
7 bouwjaren
Brandstof
Diesel
79%
Benzine
19%
Bi-fuel LPG
2%
Gewicht
Zwaar
99%
Generatie 2003–2009
120 Series
882 voertuigen · 7 bouwjaren
6.174 observaties · 2.273 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
36,8%
per voertuig-jaar in cohort
87% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 34,2% Vergeleken met 3.613.070 observaties op leeftijd 11–23 (13 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -28% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 12,3%
Gemiddelde: 17,2% Vergeleken met 3.613.070 observaties op leeftijd 11–23 (13 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 11 — 23 jaar
Generatie 1998–2007
105 Series
1.102 voertuigen ·
10 bouwjaren
Brandstof
Diesel
68%
Benzine
29%
Bi-fuel LPG
3%
Gewicht
Zwaar
92%
Middenklasse
9%
Generatie 1998–2007
105 Series
1.102 voertuigen · 10 bouwjaren
7.714 observaties · 2.908 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
37,7%
per voertuig-jaar in cohort
89% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 35,2% Vergeleken met 3.397.168 observaties op leeftijd 13–28 (16 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -34% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 13,8%
Gemiddelde: 20,9% Vergeleken met 3.397.168 observaties op leeftijd 13–28 (16 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 13 — 28 jaar
Generatie 1996–2002
90 Series
501 voertuigen ·
7 bouwjaren
Brandstof
Diesel
54%
Benzine
41%
Bi-fuel LPG
5%
Gewicht
Zwaar
79%
Middenklasse
21%
Generatie 1996–2002
90 Series
501 voertuigen · 7 bouwjaren
3.507 observaties · 1.243 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
35,4%
per voertuig-jaar in cohort
88% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 35,1% Vergeleken met 1.292.583 observaties op leeftijd 18–30 (13 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -43% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 13,6%
Gemiddelde: 23,8% Vergeleken met 1.292.583 observaties op leeftijd 18–30 (13 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 18 — 30 jaar
Generatie 1989–1997
80 Series
206 voertuigen ·
9 bouwjaren
Brandstof
Diesel
53%
Benzine
41%
Bi-fuel LPG
6%
Gewicht
Zwaar
80%
Middenklasse
20%
Generatie 1989–1997
80 Series
206 voertuigen · 9 bouwjaren
1.442 observaties · 301 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
20,9%
per voertuig-jaar in cohort
68% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 26,7% Vergeleken met 397.732 observaties op leeftijd 23–37 (15 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -56% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 8,5%
Gemiddelde: 19,2% Vergeleken met 397.732 observaties op leeftijd 23–37 (15 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 23 — 37 jaar
Bouwjaren
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Toyota Land Cruiser
Welke generatie van de Toyota Land Cruiser is het meest betrouwbaar?
Welke Toyota Land Cruiser generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een Toyota Land Cruiser gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Toyota Land Cruiser controleren?
Check een specifieke Toyota Land Cruiser
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Toyota Land Cruiser.