Bouwjaar · APK-betrouwbaarheid
Jaguar F-Pace 2017
APK betrouwbaarheid
Wij hebben 321 Jaguar F-Pace voertuigen uit 2017 geanalyseerd (9 jaar oud), uitgesplitst per brandstof. Hieronder zie je per brandstof hoe dit cohort zich verhoudt tot vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd.
Cohort-vergelijking
Hoe verhoudt de Jaguar F-Pace uit 2017 zich tot andere bouwjaren?
Per bouwjaar zie je hoe het afkeurpercentage zich verhoudt tot vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd. Negatief (groen) is beter dan gemiddeld, positief (rood) is slechter. Klik op een balk om naar dat jaar te navigeren.
Per brandstof
Betrouwbaarheid per brandstof — Jaguar F-Pace 2017
Open een brandstof om de cohort-stats, voorbeeld kentekens en typische gebreken te bekijken. Vergelijking is gewogen op fuel × gewicht — apples-to-apples.
Diesel
247 voertuigen
· 76,9%
Catalogusprijs nieuw: €83.033
(€75.726–€92.537)
↓ -5% afkeur
↑ +35% advies
Diesel
247 voertuigen · 76,9%
Catalogusprijs nieuw: €83.033 (€75.726–€92.537)
Op leeftijd 9 jaar wordt deze diesel Jaguar F-Pace bij gemiddeld 18,0% van de APK-keuringen afgekeurd, tegen 19,0% bij vergelijkbare diesel-auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse. Voor advies en reparatie-adviezen: 10,8% vs 8,0%.
Gebaseerd op 247 Nederlandse diesel-Jaguar F-Pace's uit 2017, waarvan 70% ooit een afkeur kreeg in onze data (sinds 2020). De vergelijkingsgroep is sitewide gewogen op brandstof × gewichtsklasse — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Afkeur = voertuig komt niet door de APK, reparatie verplicht. Advies / reparatie-advies = aandachtspunt voor de eigenaar zonder directe verplichting.
Jaarlijkse afkeurkans
18,0%
per voertuig-jaar
Lifetime afkeur
70%
ooit ≥1 afkeur
vs gemiddelde
-5%
afkeur vs vergelijkbaar
APK-gebreken vs vergelijkbare Diesel-voertuigen
Vaker dan gemiddelde
-
11,3× vaker
Stuurkogel te veel speling
Stuurinrichting Afkeur17,1% van dit cohort · gemiddeld 1,5%
-
6,7× vaker
Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af
Stuurinrichting Afkeur6,6% van dit cohort · gemiddeld 1,0%
-
1,9× vaker
Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
Zicht & Glas Afkeur24,2% van dit cohort · gemiddeld 13,0%
-
1,8× vaker
Bandenspanning op 1 as niet gelijk
Wielen & Banden Afkeur5,2% van dit cohort · gemiddeld 2,9%
Minder vaak dan gemiddelde
-
komt niet voor
Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan
Verlichting Afkeur0,0% van dit cohort · gemiddeld 9,6%
-
ver onder gemiddelde
Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
Verlichting Afkeur0,5% van dit cohort · gemiddeld 11,6%
-
1,4× minder
Band beschadigd
Wielen & Banden Afkeur6,2% van dit cohort · gemiddeld 9,5%
Benzine
74 voertuigen
· 23,1%
Catalogusprijs nieuw: €97.312
(€84.558–€117.393)
↓ -11% afkeur
↑ +51% advies
Benzine
74 voertuigen · 23,1%
Catalogusprijs nieuw: €97.312 (€84.558–€117.393)
Op leeftijd 9 jaar wordt deze benzine Jaguar F-Pace bij gemiddeld 8,3% van de APK-keuringen afgekeurd, tegen 9,3% bij vergelijkbare benzine-auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse. Voor advies en reparatie-adviezen: 6,0% vs 4,0%.
Gebaseerd op 74 Nederlandse benzine-Jaguar F-Pace's uit 2017, waarvan 45% ooit een afkeur kreeg in onze data (sinds 2020). De vergelijkingsgroep is sitewide gewogen op brandstof × gewichtsklasse — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Afkeur = voertuig komt niet door de APK, reparatie verplicht. Advies / reparatie-advies = aandachtspunt voor de eigenaar zonder directe verplichting.
Jaarlijkse afkeurkans
8,3%
per voertuig-jaar
Lifetime afkeur
45%
ooit ≥1 afkeur
vs gemiddelde
-11%
afkeur vs vergelijkbaar
APK-gebreken vs vergelijkbare Benzine-voertuigen
Vaker dan gemiddelde
-
39,5× vaker
Stuurkogel te veel speling
Stuurinrichting Afkeur14,6% van dit cohort · gemiddeld 0,4%
-
10,5× vaker
Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse
Uitlaat & Emissies Afkeur8,3% van dit cohort · gemiddeld 0,8%
Minder vaak dan gemiddelde
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Jaguar F-Pace uit 2017
Andere modellen op dezelfde leeftijd (9 jaar), met vergelijkbare grootte en prijsklasse. Hoeveel procent is afgekeurd, vergeleken met de Jaguar F-Pace 2017?
TESLA Model S
BMW X5
PORSCHE Macan
LAND ROVER Range Rover Sport
MERCEDES-BENZ GLE
AUDI Q7
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen uit bouwjaar 2017 dat is afgekeurd. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Jaguar F-Pace 2017 — eerlijk vergeleken op leeftijd.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over de Jaguar F-Pace 2017
Welke brandstof is het meest betrouwbaar in een Jaguar F-Pace uit 2017?
Welke brandstof geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel afkeuringen heeft een Jaguar F-Pace uit 2017 gemiddeld?
Welke APK-gebreken komen bij een Jaguar F-Pace 2017 vaker voor dan bij vergelijkbare auto's?
Op welke APK-punten presteert een Jaguar F-Pace 2017 beter dan vergelijkbare auto's?
Onder welke generatie valt de Jaguar F-Pace 2017?
Hoe controleer ik een specifieke Jaguar F-Pace uit 2017?
Check een specifieke Jaguar F-Pace 2017
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Jaguar F-Pace 2017.