Direct naar inhoud

Bouwjaar · APK-betrouwbaarheid

Peugeot 1007 2008
APK betrouwbaarheid

Onderdeel van generatie KM (2004–2009)

Wij hebben 221 Peugeot 1007 voertuigen uit 2008 geanalyseerd (18 jaar oud), uitgesplitst per brandstof. Hieronder zie je per brandstof hoe dit bouwjaar zich verhoudt tot vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd.

Vergelijking per bouwjaar

Hoe verhoudt de Peugeot 1007 uit 2008 zich tot andere bouwjaren?

Per bouwjaar zie je hoe het afkeurpercentage zich verhoudt tot vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd, alle brandstoffen samen. Negatief (groen) is beter dan gemiddeld, positief (rood) is slechter. De losse brandstoffen hieronder kunnen daarvan afwijken. Klik op een balk om naar dat jaar te navigeren.

Peugeot 1007 2008
% verschil vs gemiddelde, gewogen op brandstof + gewicht 5 bouwjaren
-30% -15% 0% +15% +30% Bouwjaar 2005 · -7% vs gemiddelde · 5.530 keuringen 2005 5.5K keuringen Bouwjaar 2006 · -7% vs gemiddelde · 5.495 keuringen 2006 5.5K keuringen Bouwjaar 2007 · -8% vs gemiddelde · 2.597 keuringen 2007 2.6K keuringen Bouwjaar 2008 · -10% vs gemiddelde · 1.554 keuringen 2008 1.6K keuringen -10% Bouwjaar 2009 · -13% vs gemiddelde · 371 keuringen 2009 371 keuringen DIT JAAR
Beter dan gemiddelde Slechter dan gemiddelde Dit bouwjaar
Gewogen op brandstof × gewichtsklasse

Marktprijzen

Vraagprijsverloop van de Peugeot 1007 per bouwjaar

Gemiddelde vraagprijs van het actuele aanbod per bouwjaar.

Bouwjaar 2007 (Benzine)

€ 2.438

34 waarnemingen

Bouwjaar 2005 (Benzine)

€ 2.040

45 waarnemingen

Totaal waarnemingen

133

peiljaar 2026

Benzine
2007–2005
€ 0 € 500 € 1.000 € 1.500 € 2.000 € 2.500 2005 2006 2007 bouwjaar (nieuw → oud)
Gemiddelde vraagprijs per bouwjaar op basis van 133 waarnemingen van actueel aanbod (peiljaar 2026). Vraagprijs is niet hetzelfde als verkoopprijs: de uiteindelijke transactieprijs ligt doorgaans lager. Bouwjaren met te weinig waarnemingen zijn weggelaten.

Milieu & verbruik (2008)

fabrieksopgaven
Benzine 6,6 l/100km · 1 op 15,2 156 g/km CO2 Euro 4 D

Per brandstof

Betrouwbaarheid per brandstof · Peugeot 1007 2008

Open een brandstof om de vergelijkingscijfers, voorbeeld kentekens en typische gebreken te bekijken. Vergeleken met auto's van dezelfde leeftijd, brandstof en gewichtsklasse.

Benzine

221 voertuigen · 99,5%

Catalogusprijs nieuw: circa €20.100

↓ -10% afkeur ↓ -21% advies

Op leeftijd 18 jaar wordt deze benzine Peugeot 1007 bij gemiddeld 36,6% van de APK-keuringen afgekeurd, tegen 40,7% bij vergelijkbare benzine-auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse. Voor advies en reparatie-adviezen: 13,2% vs 16,7%.

Gebaseerd op 221 Nederlandse benzine-Peugeot 1007's uit 2008, waarvan 86% ooit een afkeur kreeg in onze data (sinds 2020). De vergelijkingsgroep bestaat uit Nederlandse auto's van dezelfde leeftijd, brandstof en gewichtsklasse, dus geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.

Afkeur = voertuig komt niet door de APK, reparatie verplicht. Advies / reparatie-advies = aandachtspunt voor de eigenaar zonder directe verplichting.

Jaarlijkse afkeurkans

36,7%

gemiddeld per keuring sinds 2020

Lifetime afkeur

86%

ooit ≥1 afkeur sinds 2020

vs gemiddelde

-10%

afkeur vs vergelijkbaar

Verwachte onderhoudskosten richting APK · benzine

Indicatie op basis van de 10 meest waarschijnlijke gebreken bij de Peugeot 1007 uit 2008 (benzine).

Het kostenniveau loopt van € (laag) tot €€€€€ (hoog) en geeft de typische reparatiekosten per gebrek aan. Klik op een gebrek of kostenniveau voor de volledige kostenraming.

Sterke en zwakke plekken bij de APK · benzine

Vaker dan bij leeftijdsgenoten
Minder vaak dan bij leeftijdsgenoten

Percentages zijn het aandeel van de gekeurde auto's uit dit bouwjaar waarbij het gebrek ooit tijdens een APK is vastgesteld, vergeleken met auto's van dezelfde leeftijd, brandstof en gewichtsklasse. De kans op een gebrek bij de eerstvolgende keuring staat bij de verwachte onderhoudskosten.

Kilometerstand

Verwacht op 18 jaar

213.058 km

≈ 11.100 km/jaar (CBS benzine)

Nog geen marktdata voor deze benzine uit 2008.

Kenteken-check

Check een specifieke 1007 uit 2008

Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.

Bekijk 167 actieve voertuigen uit 2008 met APK-historie

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over de Peugeot 1007 2008

Hoeveel afkeuringen heeft een Peugeot 1007 uit 2008 gemiddeld?
Per APK-keuring wordt gemiddeld 36,7% van de 221 geanalyseerde Peugeot 1007 voertuigen uit 2008 afgekeurd, dat is ruwweg 1 op de 3 keuringen. Op een leeftijd van 18 jaar heeft 85,5% van deze auto's ooit een afkeuring gehad in onze data. Dat is 10% lager dan vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd, brandstof en gewichtsklasse, bovengemiddeld betrouwbaar.
Welke APK-gebreken komen bij een Peugeot 1007 2008 vaker voor dan bij vergelijkbare auto's?
Bij de Peugeot 1007 2008 op benzine springt "Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht" eruit: 31,5% van de keuringen, tegen 18,1% bij vergelijkbare benzine-auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse, 1,7× zo vaak als die groep. Andere bovengemiddelde aandachtspunten: Remlicht werkt niet (goed), Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar.
Op welke APK-punten presteert een Peugeot 1007 2008 beter dan vergelijkbare auto's?
Bij de Peugeot 1007 2008 op benzine komt "Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af" juist mínder vaak voor: 2,0% tegen 14,1% bij vergelijkbare benzine-auto's. Ook Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan en Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgassen komen relatief weinig voor.
Onder welke generatie valt de Peugeot 1007 2008?
Deze Peugeot 1007 valt binnen de KM, gebouwd van 2004 tot 2009. Naburige bouwjaren in dezelfde generatie delen veelal dezelfde techniek en zwakke plekken.
Hoe controleer ik een specifieke Peugeot 1007 uit 2008?
Voer het kenteken in op onze kenteken-checkpagina. We tonen dan de complete APK-historie, eventuele afkeuringen, en hoe het voertuig presteert ten opzichte van soortgelijke Peugeot 1007 2008.