Direct naar inhoud

APK-gebreken & betrouwbaarheid

Saab 9-5
APK betrouwbaarheid

APK-gebreken analyse van 4.4K Saab 9-5 voertuigen — uitgesplitst naar 3 generaties en bouwjaren van 1972 tot 2013.

Hoe betrouwbaar is de Saab 9-5?

Op basis van 4.446 APK-keuringen verspreid over bouwjaren 1972–2013 en 3 opeenvolgende generaties laten we zien hoe de Saab 9-5 veroudert. Per generatie zie je het afkeurpercentage per leeftijd in jaren — zo herken je in één oogopslag welke jaren binnen een generatie technisch sterk zijn en welke meer zorg vragen.

Onder iedere generatie vind je de beschikbare bouwjaren met het aantal voertuigen in onze dataset. Klik door naar een specifiek bouwjaar voor de volledige analyse: welke gebreken opvallen, welke brandstofvarianten verschillen en wat dat betekent voor onderhoud en aanschaf­beslissingen.

Generaties

APK Betrouwbaarheid per generatie Saab 9-5

Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie de afkeur-kans per leeftijd, op basis van echte APK-keuringen.

Generatie 2010–2012

II (YS3G) (GM Epsilon II LWB)

508 voertuigen · 3 bouwjaren

Brandstof Benzine 74% Diesel 16% Alcohol 8% Bi-fuel LPG 2%
Gewicht Middenklasse 78% Zwaar 22%
Saloon II (YS3G) (GM Epsilon II LWB) Estate II (YS3G) (GM Epsilon II LWB)

3.556 observaties · 880 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

24,7%

per voertuig-jaar in cohort

77% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
-23% afkeur -51% advies leeftijd 8 — 16 jaar
0% 10% 20% 30% 40% 50% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Leeftijd 8 · gemiddelde 7,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 8,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 9,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 10,4% advies (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 11,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 12,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 13,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 15,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 16,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 8 · gemiddelde 17,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 9 · gemiddelde 20,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 10 · gemiddelde 22,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 24,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 27,4% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 29,5% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 31,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 33,5% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 35,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 8 · 0,0% advies · cohort 29 Leeftijd 9 · 2,0% advies · cohort 254 Leeftijd 10 · 5,3% advies · cohort 508 Leeftijd 11 · 7,9% advies · cohort 508 Leeftijd 12 · 9,3% advies · cohort 508 Leeftijd 13 · 7,5% advies · cohort 508 Leeftijd 14 · 8,9% advies · cohort 508 Leeftijd 15 · 7,1% advies · cohort 479 Leeftijd 16 · 3,9% advies · cohort 254 Leeftijd 8 · 3,4% afkeur · cohort 29 Leeftijd 9 · 8,3% afkeur · cohort 254 Leeftijd 10 · 17,5% afkeur · cohort 508 Leeftijd 11 · 30,9% afkeur · cohort 508 Leeftijd 12 · 30,3% afkeur · cohort 508 Leeftijd 13 · 31,1% afkeur · cohort 508 Leeftijd 14 · 32,1% afkeur · cohort 508 Leeftijd 15 · 24,6% afkeur · cohort 479 Leeftijd 16 · 7,5% afkeur · cohort 254 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Bouwjaren

Generatie 2005–2009

I (YS3E) Facelift (GM2900)

1.851 voertuigen · 5 bouwjaren

Brandstof Benzine 73% Alcohol 12% Bi-fuel LPG 11% Diesel 4%
Gewicht Middenklasse 100%
Estate I (YS3E) Facelift (GM2900) Saloon I (YS3E) Facelift (GM2900)

12.957 observaties · 4.417 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

34,1%

per voertuig-jaar in cohort

88% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
-13% afkeur -5% advies leeftijd 11 — 21 jaar
0% 10% 20% 30% 40% 50% 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd 11 · gemiddelde 10,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 11,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 12,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 14,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 15,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 16,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 18,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 18,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 20,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 20 · gemiddelde 21,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 21 · gemiddelde 22,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 11 · gemiddelde 26,1% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 12 · gemiddelde 29,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 13 · gemiddelde 31,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 14 · gemiddelde 34,1% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 35,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 37,0% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 37,7% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 36,7% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 35,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 20 · gemiddelde 36,5% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 21 · gemiddelde 36,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 11 · 4,7% advies · cohort 172 Leeftijd 12 · 7,2% advies · cohort 460 Leeftijd 13 · 10,8% advies · cohort 947 Leeftijd 14 · 13,6% advies · cohort 1.498 Leeftijd 15 · 16,2% advies · cohort 1.851 Leeftijd 16 · 19,9% advies · cohort 1.851 Leeftijd 17 · 21,0% advies · cohort 1.851 Leeftijd 18 · 23,2% advies · cohort 1.679 Leeftijd 19 · 23,7% advies · cohort 1.391 Leeftijd 20 · 19,6% advies · cohort 904 Leeftijd 21 · 11,6% advies · cohort 353 Leeftijd 11 · 13,4% afkeur · cohort 172 Leeftijd 12 · 23,9% afkeur · cohort 460 Leeftijd 13 · 24,3% afkeur · cohort 947 Leeftijd 14 · 29,4% afkeur · cohort 1.498 Leeftijd 15 · 32,0% afkeur · cohort 1.851 Leeftijd 16 · 40,3% afkeur · cohort 1.851 Leeftijd 17 · 41,1% afkeur · cohort 1.851 Leeftijd 18 · 41,9% afkeur · cohort 1.679 Leeftijd 19 · 35,5% afkeur · cohort 1.391 Leeftijd 20 · 28,4% afkeur · cohort 904 Leeftijd 21 · 16,7% afkeur · cohort 353 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Generatie 1997–2005

I (YS3E) (GM2900)

2.397 voertuigen · 9 bouwjaren

Brandstof Benzine 88% Bi-fuel LPG 11%
Gewicht Middenklasse 100%
Estate I (YS3E) (GM2900) Saloon I (YS3E) (GM2900)

16.779 observaties · 6.318 afkeuringen

Jaarlijkse afkeurkans

37,7%

per voertuig-jaar in cohort

89% van auto's ooit afgekeurd

Beste leeftijd

onvoldoende data

Slechtste leeftijd

onvoldoende data

Afkeur & advies per leeftijd
-6% afkeur -12% advies leeftijd 15 — 29 jaar
0% 10% 20% 30% 40% 50% 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Leeftijd 15 · gemiddelde 15,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 17,3% advies (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 18,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 19,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 20,8% advies (alle voertuigen) Leeftijd 20 · gemiddelde 21,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 21 · gemiddelde 22,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 22 · gemiddelde 22,9% advies (alle voertuigen) Leeftijd 23 · gemiddelde 23,6% advies (alle voertuigen) Leeftijd 24 · gemiddelde 24,5% advies (alle voertuigen) Leeftijd 25 · gemiddelde 24,0% advies (alle voertuigen) Leeftijd 26 · gemiddelde 24,1% advies (alle voertuigen) Leeftijd 27 · gemiddelde 24,2% advies (alle voertuigen) Leeftijd 28 · gemiddelde 22,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 29 · gemiddelde 20,7% advies (alle voertuigen) Leeftijd 15 · gemiddelde 35,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 16 · gemiddelde 37,1% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 17 · gemiddelde 38,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 18 · gemiddelde 37,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 19 · gemiddelde 37,3% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 20 · gemiddelde 36,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 21 · gemiddelde 36,6% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 22 · gemiddelde 35,7% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 23 · gemiddelde 35,9% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 24 · gemiddelde 35,4% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 25 · gemiddelde 34,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 26 · gemiddelde 32,7% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 27 · gemiddelde 32,8% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 28 · gemiddelde 30,2% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 29 · gemiddelde 27,1% afkeur (alle voertuigen) Leeftijd 15 · 6,5% advies · cohort 353 Leeftijd 16 · 13,0% advies · cohort 777 Leeftijd 17 · 17,0% advies · cohort 1.133 Leeftijd 18 · 18,8% advies · cohort 1.531 Leeftijd 19 · 23,5% advies · cohort 1.849 Leeftijd 20 · 24,7% advies · cohort 2.125 Leeftijd 21 · 24,6% advies · cohort 2.309 Leeftijd 22 · 23,1% advies · cohort 2.032 Leeftijd 23 · 23,3% advies · cohort 1.620 Leeftijd 24 · 22,4% advies · cohort 1.264 Leeftijd 25 · 23,7% advies · cohort 866 Leeftijd 26 · 19,7% advies · cohort 548 Leeftijd 27 · 18,0% advies · cohort 272 Leeftijd 28 · 19,3% advies · cohort 88 Leeftijd 29 · 8,3% advies · cohort 12 Leeftijd 15 · 15,0% afkeur · cohort 353 Leeftijd 16 · 26,0% afkeur · cohort 777 Leeftijd 17 · 34,2% afkeur · cohort 1.133 Leeftijd 18 · 38,0% afkeur · cohort 1.531 Leeftijd 19 · 42,6% afkeur · cohort 1.849 Leeftijd 20 · 42,9% afkeur · cohort 2.125 Leeftijd 21 · 40,2% afkeur · cohort 2.309 Leeftijd 22 · 38,0% afkeur · cohort 2.032 Leeftijd 23 · 41,2% afkeur · cohort 1.620 Leeftijd 24 · 35,7% afkeur · cohort 1.264 Leeftijd 25 · 36,7% afkeur · cohort 866 Leeftijd 26 · 31,2% afkeur · cohort 548 Leeftijd 27 · 22,8% afkeur · cohort 272 Leeftijd 28 · 23,9% afkeur · cohort 88 Leeftijd 29 · 25,0% afkeur · cohort 12 leeftijd (jaren)
Afkeur Advies / reparatieadvies Gestreept = gemiddelde alle voertuigen
Datavenster: APK-keuringen 2020–2026

Overige bouwjaren

43 voertuigen · 8 bouwjaren buiten de gedefinieerde generaties

2013 2 1978 7 1977 13 1976 3 1975 6 1974 8 1973 3 1972 1

Alternatieven

Vergelijkbare auto's als de Saab 9-5

Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Saab 9-5?

Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Saab 9-5 — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Saab 9-5

Welke generatie van de Saab 9-5 is het meest betrouwbaar?
Op vergelijkbare leeftijd verschillen Saab 9-5-generaties beperkt in afkeurpercentage — veroudering is de dominante factor. De II (YS3G) (GM Epsilon II LWB) (2010–2012) toont in onze data het laagste cijfer (24,7%), maar deze auto's hebben ook de minste keuringen achter de rug. Voor een appels-met-appels-vergelijking kijk je beter per bouwjaar.
Welke Saab 9-5 generatie geeft de meeste APK-problemen?
Het hoogste cohort-afkeurpercentage in onze data zit bij de I (YS3E) (GM2900) (1997–2005) met 37,7% — auto's van rond de 25 jaar oud. Op gelijke leeftijd verschillen generaties beperkt; veroudering is de dominante factor. Bij aankoop van een ouder voertuig loont een grondige inspectie.
Hoeveel APK-gebreken heeft een Saab 9-5 gemiddeld?
Per APK-keuring wordt gemiddeld 34,9% van de 4.446 geanalyseerde Saab 9-5 afgekeurd — ruwweg 1 op de 3 keuringen. Per generatie verschilt dat sterk: van 24,7% bij de II (YS3G) (GM Epsilon II LWB) tot 37,7% bij de I (YS3E) (GM2900). Oudere generaties hebben hogere afkeurpercentages omdat ze al langer rondrijden.
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Alle cijfers komen direct uit de officiële APK-keuringsdata van de RDW. We analyseren 4.446 Saab 9-5 voertuigen en de gebreken die tijdens hun keuringen zijn vastgesteld. Geen schattingen, geen reviews — alleen de uitkomsten van onafhankelijke keurmeesters.
Hoe kan ik een specifieke Saab 9-5 controleren?
Voer het kenteken in op onze kenteken-checkpagina. We tonen dan de complete APK-historie van het voertuig, eventuele afkeuringen en hoe de auto presteert ten opzichte van soortgelijke Saab 9-5 voertuigen.

Check een specifieke Saab 9-5

Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Saab 9-5.