APK-gebreken & betrouwbaarheid
Nissan Qashqai
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 105.0K Nissan Qashqai voertuigen, uitgesplitst naar 3 generaties en bouwjaren van 2007 tot 2026.
Betrouwbaarheid
Hoe betrouwbaar is de Nissan Qashqai?
Gebaseerd op echte APK-keuringen van de RDW
De Nissan Qashqai is een compacte crossover die Nissan in 2007 introduceerde als opvolger van de Terrano II. In drie generaties is hij verkrijgbaar met benzine, diesel, hybride en LPG. Met circa 103.900 exemplaren is het een van de meest gereden SUV's in Nederland.
Bij de APK valt op dat de Qashqai vaker dan vergelijkbare auto's wordt afgekeurd op slijtage aan kogelgewrichten en de rubber afdichtingen van aandrijfassen in de wielophanging. Dit zijn onderhoudspunten die bij hogere kilometerstanden opspelen en waarbij tijdig ingrijpen verdere slijtage kan voorkomen. Voor de rest liggen de APK-scores vergelijkbaar met soortgenoten.
Per onderdeel
Onderdelen om op te letten
Per onderdeel vergelijken we alle bijbehorende afkeurpunten van de Nissan Qashqai met vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse.
Stofhoes fuseekogel
Bij zowel jonge als oudere exemplaren verhoogd
waarnemingen:13.000
Benzine
5,5× vaker
Stofhoes fuseekogel
Bij zowel jonge als oudere exemplaren verhoogd
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: de stofhoes van een fuseekogel is beschadigd en dicht niet meer af.
Dit model 2,8% per jaar · leeftijdsgenoten 0,5% · circa 13.000 waarnemingen. Bij diesel zelfs 9,0× vaker.
Stofhoes aandrijfas
Bij zowel jonge als oudere exemplaren verhoogd
waarnemingen:14.000
Benzine
3,7× vaker
Stofhoes aandrijfas
Bij zowel jonge als oudere exemplaren verhoogd
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: de stofhoes van een aandrijfas (CV-rubber) is beschadigd en dicht niet meer af.
Dit model 3,0% per jaar · leeftijdsgenoten 0,8% · circa 14.000 waarnemingen. Ook bij diesel: 1,5× vaker.
Fuseekogel
Bij zowel jonge als oudere exemplaren verhoogd
waarnemingen:11.000
Benzine
5,5× vaker
Fuseekogel
Bij zowel jonge als oudere exemplaren verhoogd
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: een fuseekogel vertoont te veel speling.
Dit model 2,4% per jaar · leeftijdsgenoten 0,4% · circa 11.000 waarnemingen. Bij diesel zelfs 5,8× vaker.
Stuurkogel
Bij zowel jonge als oudere exemplaren verhoogd
waarnemingen:9.000
Benzine
4,3× vaker
Stuurkogel
Bij zowel jonge als oudere exemplaren verhoogd
Afkeurpunten aan dit onderdeel komen bij dit model over de hele linie vaker voor dan bij leeftijdsgenoten, met name: een stuurkogel vertoont te veel speling.
Dit model 1,9% per jaar · leeftijdsgenoten 0,4% · circa 9.000 waarnemingen. Ook bij diesel: 3,8× vaker.
Stadslicht
Speelt vooral bij exemplaren vanaf 12 jaar
waarnemingen:14.000
Benzine
1,7× vaker
Stadslicht
Speelt vooral bij exemplaren vanaf 12 jaar
Dit onderdeel wordt vaker afgekeurd dan bij leeftijdsgenoten, vooral: een of beide stadslichten (positielampen, voorin) branden niet.
Dit model 3,0% per jaar · leeftijdsgenoten 1,8% · circa 14.000 waarnemingen.
Stofhoes stuurinrichting
Speelt vooral bij exemplaren vanaf 8 jaar
waarnemingen:8.000
Benzine
3,0× vaker · één punt
Stofhoes stuurinrichting
Speelt vooral bij exemplaren vanaf 8 jaar
Eén punt springt eruit: een stofhoes (rubberen bescherming) van de stuurinrichting is beschadigd en dicht niet af. De overige punten aan dit onderdeel wijken niet af.
Alle punten aan dit onderdeel samen: 1,8% per jaar · leeftijdsgenoten 0,6% · circa 8.000 waarnemingen. Bij diesel zelfs 4,0× vaker.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie Nissan Qashqai
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie hoe vaak hij wordt afgekeurd vergeleken met leeftijdsgenoten, plus de zwakke plekken uit echte APK-keuringen.
Generatie jul 2021 – heden
J12
19.466 voertuigen · 6 bouwjaren
De Nissan Qashqai J12 rijdt sinds 2022 rond, met een facelift in 2024, en telt circa 19.000 exemplaren; vrijwel altijd hybride als 1.5 e-Power. Bij de APK komen een defectmelding van het eCall-noodoproepsysteem en stuurkogels met te veel speling bij deze jonge generatie vrijwel alleen voor, en ook een kapotte kentekenplaatverlichting valt vaker op. Bij bouwjaar 2024 staat de teller gemiddeld rond de 30.000 kilometer, occasions staan gemiddeld rond de €31.000 te koop.
Waar let je op bij aankoop
- Controleer of het eCall-waarschuwingslampje uit blijft na starten, dit valt bij deze Qashqai opvallend vaak op.
- Laat de stuurkogels op speling checken tijdens een hefbrug-check.
- Reken op circa €31.000 vraagprijs bij zo'n 30.000 km voor bouwjaar 2024.
Bouwjaren
Generatie feb 2014 – jun 2021
II (J11)
54.319 voertuigen · 8 bouwjaren
De Nissan Qashqai II (J11), gebouwd van 2014 tot 2021 met een facelift in 2017, telt circa 54.000 exemplaren en reed grotendeels op benzine, met de 1.2 DIG-T en 1.6 dCi als bekende motoren. Bij de APK vallen scheurende stofhoezen bij het fuseekogelgewricht duidelijk vaker op dan bij vergelijkbare compacte SUV's, en ook ruitenwissers met onvoldoende zicht en fuseekogels met speling komen merkbaar vaker voor. Bij bouwjaar 2017 staat de teller gemiddeld rond de 123.000 kilometer, occasions staan gemiddeld rond de €12.000 te koop.
Waar let je op bij aankoop
- Bekijk de stofhoezen bij de fuseekogels op scheuren, dit is het vaakst voorkomende afkeurpunt bij deze Qashqai.
- Test de ruitenwissers op voldoende zicht.
- Reken op circa €12.000 vraagprijs bij zo'n 123.000 km voor bouwjaar 2017.
Generatie 2007 – jan 2014
I (J10)
25.602 voertuigen · 8 bouwjaren
De Nissan Qashqai I (J10), gebouwd van 2007 tot 2013 met een facelift in 2010, telt circa 26.000 exemplaren en reed vrijwel altijd op benzine, met de 1.6i en 2.0 dCi als bekende motoren. Bij de APK vallen scheurende stofhoezen bij de aandrijfas en het fuseekogelgewricht duidelijk vaker op dan bij vergelijkbare compacte SUV's uit die jaren, en ook stuurkogels met te veel speling komen merkbaar vaker voor. Bij bouwjaar 2010 staat de teller gemiddeld al rond de 196.000 kilometer, occasions gaan voor circa €6.000 van de hand.
Waar let je op bij aankoop
- Bekijk de stofhoezen bij aandrijfas en fuseekogels op scheuren, dit zijn de vaakst voorkomende afkeurpunten bij deze Qashqai.
- Laat de stuurkogels op speling checken tijdens een hefbrug-check.
- Houd rekening met circa 196.000 km op de teller en een vraagprijs rond de €6.000 bij bouwjaar 2010.
Populariteit in Nederland
Instroom van de Nissan Qashqai per jaar
Aantal voertuigen dat per jaar op NL-kenteken kwam, gesplitst in NL-nieuw en import. De lijn toont het importpercentage per jaar.
Nu op kenteken
104.103
2007, 2026
Import
37,5%
39.009 geïmporteerd
Piekjaar
2018
8.383 nieuw
Gemiddeld verloop
De Nissan Qashqai wisselt 6% minder vaak van eigenaar dan de gemiddelde auto. 24% rijdt nog bij de eerste eigenaar (gemiddeld: 19%). Gemeten over tenaamstellingswissels bij 81.281 voertuigen, bouwjaren ouder dan vier jaar.
Export en sloop
Uitstroom van de Nissan Qashqai per jaar
Aandeel dat per leeftijdsgroep van de Nederlandse weg verdwijnt door export of sloop, vergeleken met alle voertuigen van dezelfde leeftijd. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.
Rijdt een jaar later nog
95,0%
van 103.915 gevolgde exemplaren; van het vertrek was minstens 96% export
Leeftijdsgenoten
95,2%
zelfde leeftijdsopbouw
Oordeel
In lijn met leeftijdsgenoten
Vertrek van de Nederlandse weg is export of uitschrijving (sloop, demontage of een administratieve reden). Export tellen we alleen bij een expliciete RDW-exportmelding en is daarmee een ondergrens; de rest verschijnt simpelweg niet meer in de RDW-data. Gemeten over de afgelopen twaalf maanden.
Marktprijzen
Vraagprijsverloop van de Nissan Qashqai per bouwjaar
Gemiddelde vraagprijs van het actuele aanbod per bouwjaar, uitgesplitst per brandstof.
Bouwjaar 2021 (Benzine)
€ 20.642
296 waarnemingen
Bouwjaar 2007 (Benzine)
€ 5.243
58 waarnemingen
Per 10.000 km extra
− € 316
prijseffect binnen bouwjaar
Totaal waarnemingen
3.214
peiljaar 2026
Milieu & verbruik
Verbruik en milieuzones van de Nissan Qashqai per bouwjaar
Fabrieksopgaven per bouwjaar en wat de emissieklasse betekent voor milieuzone-toegang.
Fabrieksverbruik per bouwjaar
Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar. De sprong bij de stippellijn komt door de overstap naar de realistischere WLTP-meting, niet doordat auto's onzuiniger werden.
Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar. Let op: voor plug-in hybrides is dit de gewogen opgave (benzine plus stroom volgens de officiële formule), niet 1-op-1 te vergelijken met gewone benzineliters.
Mediaan fabrieksopgave in liters per 100 km per bouwjaar. De sprong bij de stippellijn komt door de overstap naar de realistischere WLTP-meting, niet doordat auto's onzuiniger werden.
Milieuzone-koopwijzer (diesel)
Een diesel kopen? Vanaf bouwjaar 2011 zit je met deze Nissan Qashqai vrijwel altijd goed voor de Nederlandse milieuzones.
- 2007–2010 alleen welkom in Den Haag (groene zone), niet in de blauwe zones
- 2011–2020 welkom in alle Nederlandse milieuzones
Op basis van de meest voorkomende emissieklasse per bouwjaar; individuele registraties kunnen afwijken. Regels per augustus 2026 (Den Haag groen: Euro 4+, Amsterdam/Arnhem/Utrecht blauw: Euro 5+).
Zuinigste en dorstigste motor
Zuinigste
1.5 4-cilinder 81kW
3,9 l/100km · 1 op 25,6
bouwjaren 2011–2018
Dorstigste
2.0 4-cilinder 104kW
8,0 l/100km · 1 op 12,5
bouwjaren 2007–2014
Fabrieksopgaven (NEDC), gewogen over de geregistreerde bouwjaren van elke motor.
Terugroepacties
Terugroepacties voor de Nissan Qashqai
RDW-terugroepacties waarin de Qashqai voorkomt, nieuwste eerst. Per actie zie je het risico en hoeveel voertuigen al hersteld zijn.
- Qashqai Door een storing in het e-power systeem kan het voertuig in de noodloopmodus terechtkomen. Ernstig risico 885 auto's jul. 2026 15% hersteld MGP260323
- Qashqai De brandstofleiding bij de motor kan in de bevestigingsklem bewegen waardoor brandstoflekkage kan ontstaan. Gemiddeld risico 387 auto's mei 2026 0% hersteld MGP260187
- Qashqai De brandstofleiding bij de motor kan in de bevestigingsklem bewegen waardoor slijtage kan ontstaan. Gemiddeld risico 12.2K auto's okt. 2025 84% hersteld MGP250378
- Qashqai Door een softwarefout kan de berekende en weergegeven acculading snel veranderen. Gemiddeld risico 2.2K auto's mrt. 2025 94% hersteld MGP250110
- Juke, Navara, Note +2 De veer in het slotmechanisme van de achterportieren, kan mogelijk de kinderslot vergrendeling van een 'gesloten' naar de 'open' positie verplaatsen. Gemiddeld risico 7 auto's jul. 2020 100% hersteld MGP200368
Kenteken-check
Check een specifieke Qashqai
Bekijk de volledige APK-historie, gebreken en betrouwbaarheid van één specifiek voertuig.
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Nissan Qashqai
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de Nissan Qashqai?
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Nissan Qashqai, geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Nissan Qashqai
Welke generatie van de Nissan Qashqai is het meest betrouwbaar?
Welke Nissan Qashqai generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een Nissan Qashqai gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke Nissan Qashqai controleren?
Check een specifieke Nissan Qashqai
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Nissan Qashqai.