Bouwjaar · APK-betrouwbaarheid
Volkswagen Passat CC 2011
APK betrouwbaarheid
Wij hebben 346 Volkswagen Passat CC voertuigen uit 2011 geanalyseerd (15 jaar oud), uitgesplitst per brandstof. Hieronder zie je per brandstof hoe dit cohort zich verhoudt tot vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd.
Cohort-vergelijking
Hoe verhoudt de Volkswagen Passat CC uit 2011 zich tot andere bouwjaren?
Per bouwjaar zie je hoe het afkeurpercentage zich verhoudt tot vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd. Negatief (groen) is beter dan gemiddeld, positief (rood) is slechter. Klik op een balk om naar dat jaar te navigeren.
Per brandstof
Betrouwbaarheid per brandstof — Volkswagen Passat CC 2011
Open een brandstof om de cohort-stats, voorbeeld kentekens en typische gebreken te bekijken. Vergelijking is gewogen op fuel × gewicht — apples-to-apples.
Benzine
297 voertuigen
· 85,6%
Catalogusprijs nieuw: €40.990
(€38.500–€44.908)
↓ -1% afkeur
↑ +31% advies
Benzine
297 voertuigen · 85,6%
Catalogusprijs nieuw: €40.990 (€38.500–€44.908)
Op leeftijd 15 jaar wordt deze benzine Volkswagen Passat CC bij gemiddeld 27,7% van de APK-keuringen afgekeurd, tegen 28,1% bij vergelijkbare benzine-auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse. Voor advies en reparatie-adviezen: 15,1% vs 11,6%.
Gebaseerd op 297 Nederlandse benzine-Volkswagen Passat CC's uit 2011, waarvan 86% ooit een afkeur kreeg in onze data (sinds 2020). De vergelijkingsgroep is sitewide gewogen op brandstof × gewichtsklasse — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Afkeur = voertuig komt niet door de APK, reparatie verplicht. Advies / reparatie-advies = aandachtspunt voor de eigenaar zonder directe verplichting.
Jaarlijkse afkeurkans
27,7%
per voertuig-jaar
Lifetime afkeur
86%
ooit ≥1 afkeur
vs gemiddelde
-1%
afkeur vs vergelijkbaar
APK-gebreken vs vergelijkbare Benzine-voertuigen
Vaker dan gemiddelde
-
4,2× vaker
Roestschade as, wielgeleidingselement of reactiestang
Wielophanging & Assen Afkeur9,6% van dit cohort · gemiddeld 2,3%
-
2,8× vaker
Achterlicht werkt niet (goed)
Verlichting Afkeur12,9% van dit cohort · gemiddeld 4,5%
-
2,0× vaker
Roestschade veerschotel
Vering & Schokdempers Afkeur6,3% van dit cohort · gemiddeld 3,1%
-
2,0× vaker
Veer gebroken of gescheurd
Vering & Schokdempers Afkeur21,3% van dit cohort · gemiddeld 10,7%
-
1,6× vaker
Mistlicht voor onjuist afgesteld
Verlichting Afkeur7,0% van dit cohort · gemiddeld 4,4%
Minder vaak dan gemiddelde
-
komt niet voor
Roestschade subframe
Chassis & Carrosserie Afkeur0,0% van dit cohort · gemiddeld 12,0%
-
komt niet voor
Remleiding door corrosie aangetast
Reminrichting Afkeur0,0% van dit cohort · gemiddeld 5,0%
-
3,3× minder
Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af
Motor & Aandrijving Afkeur1,5% van dit cohort · gemiddeld 5,4%
Diesel
49 voertuigen
· 14,1%
Catalogusprijs nieuw: €45.520
(€42.580–€49.579)
↑ +17% afkeur
↑ +14% advies
Diesel
49 voertuigen · 14,1%
Catalogusprijs nieuw: €45.520 (€42.580–€49.579)
Op leeftijd 15 jaar wordt deze diesel Volkswagen Passat CC bij gemiddeld 34,7% van de APK-keuringen afgekeurd, tegen 29,7% bij vergelijkbare diesel-auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse. Voor advies en reparatie-adviezen: 15,5% vs 13,5%.
Gebaseerd op 49 Nederlandse diesel-Volkswagen Passat CC's uit 2011, waarvan 88% ooit een afkeur kreeg in onze data (sinds 2020). De vergelijkingsgroep is sitewide gewogen op brandstof × gewichtsklasse — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Afkeur = voertuig komt niet door de APK, reparatie verplicht. Advies / reparatie-advies = aandachtspunt voor de eigenaar zonder directe verplichting.
Jaarlijkse afkeurkans
34,7%
per voertuig-jaar
Lifetime afkeur
88%
ooit ≥1 afkeur
vs gemiddelde
+17%
afkeur vs vergelijkbaar
APK-gebreken vs vergelijkbare Diesel-voertuigen
Vaker dan gemiddelde
-
4,9× vaker
Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan
Reminrichting Afkeur6,4% van dit cohort · gemiddeld 1,3%
-
4,7× vaker
Achterlicht werkt niet (goed)
Verlichting Afkeur21,3% van dit cohort · gemiddeld 4,6%
-
4,4× vaker
Roestschade as, wielgeleidingselement of reactiestang
Wielophanging & Assen Afkeur10,6% van dit cohort · gemiddeld 2,4%
-
3,9× vaker
Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed
Zicht & Glas Afkeur6,4% van dit cohort · gemiddeld 1,6%
-
3,0× vaker
Band vertoont uitstulping(en)
Wielen & Banden Afkeur6,4% van dit cohort · gemiddeld 2,1%
Minder vaak dan gemiddelde
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Volkswagen Passat CC uit 2011
Andere modellen op dezelfde leeftijd (15 jaar), met vergelijkbare grootte en prijsklasse. Hoeveel procent is afgekeurd, vergeleken met de Volkswagen Passat CC 2011?
RENAULT Trafic
OPEL Vivaro
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen uit bouwjaar 2011 dat is afgekeurd. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Volkswagen Passat CC 2011 — eerlijk vergeleken op leeftijd.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over de Volkswagen Passat CC 2011
Welke brandstof is het meest betrouwbaar in een Volkswagen Passat CC uit 2011?
Welke brandstof geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel afkeuringen heeft een Volkswagen Passat CC uit 2011 gemiddeld?
Welke APK-gebreken komen bij een Volkswagen Passat CC 2011 vaker voor dan bij vergelijkbare auto's?
Op welke APK-punten presteert een Volkswagen Passat CC 2011 beter dan vergelijkbare auto's?
Onder welke generatie valt de Volkswagen Passat CC 2011?
Hoe controleer ik een specifieke Volkswagen Passat CC uit 2011?
Check een specifieke Volkswagen Passat CC 2011
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Volkswagen Passat CC 2011.