Bouwjaar · APK-betrouwbaarheid
Hyundai I40 2012
APK betrouwbaarheid
Wij hebben 825 Hyundai I40 voertuigen uit 2012 geanalyseerd (14 jaar oud), uitgesplitst per brandstof. Hieronder zie je per brandstof hoe dit cohort zich verhoudt tot vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd.
Cohort-vergelijking
Hoe verhoudt de Hyundai I40 uit 2012 zich tot andere bouwjaren?
Per bouwjaar zie je hoe het afkeurpercentage zich verhoudt tot vergelijkbare auto's van dezelfde leeftijd. Negatief (groen) is beter dan gemiddeld, positief (rood) is slechter. Klik op een balk om naar dat jaar te navigeren.
Per brandstof
Betrouwbaarheid per brandstof — Hyundai I40 2012
Open een brandstof om de cohort-stats, voorbeeld kentekens en typische gebreken te bekijken. Vergelijking is gewogen op fuel × gewicht — apples-to-apples.
Benzine
769 voertuigen
· 92,4%
Catalogusprijs nieuw: €28.640
(€28.590–€30.694)
↑ +17% afkeur
↓ -2% advies
Benzine
769 voertuigen · 92,4%
Catalogusprijs nieuw: €28.640 (€28.590–€30.694)
Op leeftijd 14 jaar wordt deze benzine Hyundai I40 bij gemiddeld 34,3% van de APK-keuringen afgekeurd, tegen 29,3% bij vergelijkbare benzine-auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse. Voor advies en reparatie-adviezen: 10,0% vs 10,2%.
Gebaseerd op 769 Nederlandse benzine-Hyundai I40's uit 2012, waarvan 91% ooit een afkeur kreeg in onze data (sinds 2020). De vergelijkingsgroep is sitewide gewogen op brandstof × gewichtsklasse — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Afkeur = voertuig komt niet door de APK, reparatie verplicht. Advies / reparatie-advies = aandachtspunt voor de eigenaar zonder directe verplichting.
Jaarlijkse afkeurkans
34,3%
per voertuig-jaar
Lifetime afkeur
91%
ooit ≥1 afkeur
vs gemiddelde
+17%
afkeur vs vergelijkbaar
APK-gebreken vs vergelijkbare Benzine-voertuigen
Vaker dan gemiddelde
-
10,7× vaker
Stuurkogel te veel speling
Stuurinrichting Afkeur36,5% van dit cohort · gemiddeld 3,4%
-
4,0× vaker
Schijf-, trommelrem loopt niet vrij
Reminrichting Afkeur23,2% van dit cohort · gemiddeld 5,8%
-
2,5× vaker
Dim-, grootlicht werkt niet (goed)
Verlichting Afkeur14,3% van dit cohort · gemiddeld 5,7%
-
2,4× vaker
Mistlicht voor onjuist afgesteld
Verlichting Afkeur7,0% van dit cohort · gemiddeld 2,9%
-
2,2× vaker
Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af
Stuurinrichting Afkeur8,7% van dit cohort · gemiddeld 4,0%
Minder vaak dan gemiddelde
-
komt niet voor
Mistachterlicht afgeschermd
Verlichting Afkeur0,0% van dit cohort · gemiddeld 5,9%
-
ver onder gemiddelde
Achterlicht werkt niet (goed)
Verlichting Afkeur0,8% van dit cohort · gemiddeld 5,1%
-
3,3× minder
Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan
Verlichting Afkeur3,7% van dit cohort · gemiddeld 11,4%
-
3,3× minder
Fusee(kogel) te veel speling
Wielophanging & Assen Afkeur1,7% van dit cohort · gemiddeld 5,0%
-
2,5× minder
Veer gebroken of gescheurd
Vering & Schokdempers Afkeur4,1% van dit cohort · gemiddeld 9,8%
Diesel
56 voertuigen
· 6,7%
Catalogusprijs nieuw: €33.135
(€31.874–€34.749)
↑ +23% afkeur
↓ -15% advies
Diesel
56 voertuigen · 6,7%
Catalogusprijs nieuw: €33.135 (€31.874–€34.749)
Op leeftijd 14 jaar wordt deze diesel Hyundai I40 bij gemiddeld 34,9% van de APK-keuringen afgekeurd, tegen 28,3% bij vergelijkbare diesel-auto's van dezelfde leeftijd en gewichtsklasse. Voor advies en reparatie-adviezen: 11,0% vs 12,9%.
Gebaseerd op 56 Nederlandse diesel-Hyundai I40's uit 2012, waarvan 93% ooit een afkeur kreeg in onze data (sinds 2020). De vergelijkingsgroep is sitewide gewogen op brandstof × gewichtsklasse — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Afkeur = voertuig komt niet door de APK, reparatie verplicht. Advies / reparatie-advies = aandachtspunt voor de eigenaar zonder directe verplichting.
Jaarlijkse afkeurkans
34,9%
per voertuig-jaar
Lifetime afkeur
93%
ooit ≥1 afkeur
vs gemiddelde
+23%
afkeur vs vergelijkbaar
APK-gebreken vs vergelijkbare Diesel-voertuigen
Vaker dan gemiddelde
-
8,7× vaker
Stuurkogel te veel speling
Stuurinrichting Afkeur36,2% van dit cohort · gemiddeld 4,2%
-
3,5× vaker
Remleiding door corrosie aangetast
Reminrichting Afkeur10,6% van dit cohort · gemiddeld 3,0%
-
3,5× vaker
Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling
Wielophanging & Assen Afkeur6,4% van dit cohort · gemiddeld 1,8%
-
3,0× vaker
Schijf-, trommelrem loopt niet vrij
Reminrichting Afkeur17,0% van dit cohort · gemiddeld 5,8%
-
2,3× vaker
Dim-, grootlicht werkt niet (goed)
Verlichting Afkeur17,0% van dit cohort · gemiddeld 7,2%
Minder vaak dan gemiddelde
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de Hyundai I40 uit 2012
Andere modellen op dezelfde leeftijd (14 jaar), met vergelijkbare grootte en prijsklasse. Hoeveel procent is afgekeurd, vergeleken met de Hyundai I40 2012?
FORD Focus
OPEL Astra
RENAULT Megane
AUDI A1
OPEL Meriva
TOYOTA Auris
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen uit bouwjaar 2012 dat is afgekeurd. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de Hyundai I40 2012 — eerlijk vergeleken op leeftijd.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over de Hyundai I40 2012
Welke brandstof is het meest betrouwbaar in een Hyundai I40 uit 2012?
Welke brandstof geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel afkeuringen heeft een Hyundai I40 uit 2012 gemiddeld?
Welke APK-gebreken komen bij een Hyundai I40 2012 vaker voor dan bij vergelijkbare auto's?
Op welke APK-punten presteert een Hyundai I40 2012 beter dan vergelijkbare auto's?
Onder welke generatie valt de Hyundai I40 2012?
Hoe controleer ik een specifieke Hyundai I40 uit 2012?
Check een specifieke Hyundai I40 2012
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele Hyundai I40 2012.