APK-gebreken & betrouwbaarheid
BMW X5
APK betrouwbaarheid
APK-gebreken analyse van 23.6K BMW X5 voertuigen — uitgesplitst naar 7 generaties en bouwjaren van 2000 tot 2026.
Hoe betrouwbaar is de BMW X5?
Op basis van 23.591 APK-keuringen verspreid over bouwjaren 2000–2026 en 7 opeenvolgende generaties laten we zien hoe de BMW X5 veroudert. Per generatie zie je het afkeurpercentage per leeftijd in jaren — zo herken je in één oogopslag welke jaren binnen een generatie technisch sterk zijn en welke meer zorg vragen.
Onder iedere generatie vind je de beschikbare bouwjaren met het aantal voertuigen in onze dataset. Klik door naar een specifiek bouwjaar voor de volledige analyse: welke gebreken opvallen, welke brandstofvarianten verschillen en wat dat betekent voor onderhoud en aanschafbeslissingen.
Generaties
APK Betrouwbaarheid per generatie BMW X5
Iedere generatie heeft zijn eigen techniek, gewicht en zwakke plekken. Hieronder zie je per generatie de afkeur-kans per leeftijd, op basis van echte APK-keuringen.
Generatie 2023–2027
IV (G05/G18) LCI
6.716 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Hybride (benzine)
98%
Hybride (diesel)
2%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2023–2027
IV (G05/G18) LCI
6.716 voertuigen · 4 bouwjaren
6.904 observaties · 7 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
0,1%
per voertuig-jaar in cohort
0% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Bouwjaren
Generatie 2018–2023
IV (G05/G18)
13.671 voertuigen ·
6 bouwjaren
Brandstof
Hybride (benzine)
83%
Benzine
10%
Diesel
6%
Hybride (diesel)
2%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2018–2023
IV (G05/G18)
13.671 voertuigen · 6 bouwjaren
53.847 observaties · 2.065 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
3,8%
per voertuig-jaar in cohort
13% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 7,5% Vergeleken met 1.405.883 observaties op leeftijd 2–8 (7 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -27% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 2,6%
Gemiddelde: 3,6% Vergeleken met 1.405.883 observaties op leeftijd 2–8 (7 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 2 — 8 jaar
Bouwjaren
Generatie 2013–2018
III (F15)
5.266 voertuigen ·
6 bouwjaren
Brandstof
Diesel
45%
Hybride (benzine)
37%
Benzine
18%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2013–2018
III (F15)
5.266 voertuigen · 6 bouwjaren
36.862 observaties · 4.929 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
13,4%
per voertuig-jaar in cohort
58% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
6 jr
12,4% afkeur · n=5.067
Slechtste leeftijd
8 jr
18,5% afkeur · n=5.266
Gemiddelde: 16,1% Vergeleken met 3.171.422 observaties op leeftijd 2–13 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +57% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 10,4%
Gemiddelde: 6,6% Vergeleken met 3.171.422 observaties op leeftijd 2–13 (12 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 2 — 13 jaar
Bouwjaren
Generatie 2010–2013
II (E70) LCI
732 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Diesel
61%
Benzine
39%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2010–2013
II (E70) LCI
732 voertuigen · 4 bouwjaren
5.124 observaties · 1.147 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
22,4%
per voertuig-jaar in cohort
73% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 25,0% Vergeleken met 905.812 observaties op leeftijd 7–16 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +52% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 16,4%
Gemiddelde: 10,8% Vergeleken met 905.812 observaties op leeftijd 7–16 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 7 — 16 jaar
Generatie 2006–2010
II (E70)
488 voertuigen ·
5 bouwjaren
Brandstof
Benzine
67%
Diesel
31%
Bi-fuel LPG
2%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2006–2010
II (E70)
488 voertuigen · 5 bouwjaren
3.416 observaties · 748 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
21,9%
per voertuig-jaar in cohort
73% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 29,7% Vergeleken met 854.640 observaties op leeftijd 10–20 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. +19% advies Advies / reparatieadvies: slechter dan gemiddelde Dit cohort: 18,5%
Gemiddelde: 15,6% Vergeleken met 854.640 observaties op leeftijd 10–20 (11 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 10 — 20 jaar
Generatie 2003–2006
I (E53) LCI
137 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Benzine
83%
Diesel
9%
Bi-fuel LPG
8%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 2003–2006
I (E53) LCI
137 voertuigen · 4 bouwjaren
959 observaties · 321 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
33,5%
per voertuig-jaar in cohort
88% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 33,2% Vergeleken met 586.131 observaties op leeftijd 14–23 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -3% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 20,7%
Gemiddelde: 21,3% Vergeleken met 586.131 observaties op leeftijd 14–23 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 14 — 23 jaar
Generatie 1999–2003
I (E53)
137 voertuigen ·
4 bouwjaren
Brandstof
Benzine
88%
Bi-fuel LPG
7%
Diesel
6%
Gewicht
Zwaar
100%
Generatie 1999–2003
I (E53)
137 voertuigen · 4 bouwjaren
959 observaties · 353 afkeuringen
Jaarlijkse afkeurkans
36,8%
per voertuig-jaar in cohort
91% van auto's ooit afgekeurd
Beste leeftijd
—
onvoldoende data
Slechtste leeftijd
—
onvoldoende data
Gemiddelde: 33,5% Vergeleken met 374.297 observaties op leeftijd 17–26 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. -7% advies Advies / reparatieadvies: beter dan gemiddelde Dit cohort: 22,6%
Gemiddelde: 24,4% Vergeleken met 374.297 observaties op leeftijd 17–26 (10 leeftijdsbuckets). Gewogen op de brandstof- en gewichtsverdeling van deze generatie — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen. leeftijd 17 — 26 jaar
Alternatieven
Vergelijkbare auto's als de BMW X5
Andere modellen met vergelijkbare grootte en prijsklasse, vergeleken op betrouwbaarheid. Hoeveel procent van deze auto's is ooit afgekeurd, vergeleken met de BMW X5?
PORSCHE Cayenne
LAND ROVER Range Rover Sport
TESLA Model S
AUDI Q7
LAND ROVER Defender
MERCEDES-BENZ S
Vergelijking op basis van het percentage voertuigen dat ooit een APK-afkeur heeft gehad in onze data. Modellen met vergelijkbare gewichtsklasse, zitplaatsen en prijssegment als de BMW X5 — geen vergelijking met fundamenteel andere voertuigen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over BMW X5
Welke generatie van de BMW X5 is het meest betrouwbaar?
Welke BMW X5 generatie geeft de meeste APK-problemen?
Hoeveel APK-gebreken heeft een BMW X5 gemiddeld?
Waar zijn deze betrouwbaarheidscijfers op gebaseerd?
Hoe kan ik een specifieke BMW X5 controleren?
Check een specifieke BMW X5
Heb je een specifiek kenteken? Bekijk de volledige APK-historie en betrouwbaarheidsanalyse van een individuele BMW X5.